Příspěvky uživatele - 13.45

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dvoutaktní motor u sekačky MF 70, 8.4.2013
Dobrý den, potřeboval bych poradit. Při práci s rotavátorem najednou MF chcípla. Teď jí nastratuji jen s nacupovaným karburátorem a chití ale hned zase chcípne. Kohoutek a přívod benzinu je vyčistěný. Nevíte kde by mohl být problém? Děkuji.
MF 70, 4.2.2012
Já chci tahat valníček a mám obavy abych to ubrzdil a pak taky by možná byly lepší rozjezdy do kopce ale zatím jak jste mi poradil tak jí tam nedám a    uvidím jak to časem dopadne. Děkuji za odpověd.
MF 70, 28.12.2011
Dobrý den nevíte jestli se dá sehnat nová guma do uložení řízení (MF70)? Používáte ještě někdo na MF70 brzdu? Rozhoduju se jestli jí tam dam.
Zahradní traktůrek Partner P 11577 RB, 9.5.2009
Díky za radu. Ostatní články jsem prohlédl, ale žádný takový levný traktůrek jsem tam nenašel. Nejblíže byla Husqvarna tuším CT126, ale tu právě zde nikdo moc nechválil. Spíše naopak. Myslím si, že právě po tom stroji nebudu chtít zas tak až moc... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek Partner P 11577 RB, 9.5.2009
Opravdu s ním nemá nikdo žádné zkušenosti? Nebo s nějakým jiným v podobné cenové kategorii?
Zahradní traktůrek Partner P 11577 RB, 8.5.2009
Dobrý den, máme zahradu u domku cca 1200m2 (velmi mírný sklon cca 3%), kterou sekáme sekačkou Alko s pojezdem a záběrem 52cm (slouží již 7let bez závad). Protože je to dost časově náročné, zvažujeme koupi nějakého traktůrku nebo rideru. Na netu jsme... celý příspěvek >
Co je to za chorobu?, 14.8.2008 Obsahuje fotku
Před 5 lety jsme se přistěhovali do domečku, kde již byla vysázena vinná réva. První 3 roky jsme měli velice dobrou úrodu - plody byly sice menší, ale sladké. Před 2 lety jsem si přímo pod révou založila záhon s květinami a od té doby je na plodech... celý příspěvek >
květiny do venkovské zahrady, 14.3.2008
Neshánějte, všude je kniha beznadějně vyprodána a v dohledné době na pultech nebude!
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika