Příspěvky uživatele - 45.214

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je to za chorobu?, 24.5.2009
Dobrý den, na listech švestky se mi udělaly podivné útvary a ve švestce začali bydlet mravenci. Na níže uvedených odkazech jsou obrázky choroby. Nevíte, co by to mohlo být? Jak to odstranit? Je to nakažlivé? Čím chránit ostatní zdravé stromy v sadu?... celý příspěvek >
Odstranění živého plotu, 17.5.2009
Já bych se právě toho živého plotu potřeboval zbavit. Plánuju výměnu "normálního" plotu a tato "skulptura" mi v tom brání. Vypadá to tedy, že to vypálím a pak zahrnu zeminou - půjčovat bagr kvůli takové blbosti mi příjde docela... celý příspěvek >
Odstranění živého plotu, 16.5.2009
Dobrý den, potřeboval bych poradit, jak jednoduše odstranit kořeny mého živého plotu. Tento plot nebyl mnoho let udržován a proto se z jednotlivých keřů staly ošklivé tlusté "polostromy". Některé keře v živém plotě (asi 20 jednotlivých... celý příspěvek >
Obnova ořešáku z plodu či řízku, 8.5.2009
A nešlo by třeba nějakým způsobem uchovat "genofond" toho původního ořešáku, například tím, že by se ještě další rok nechal původní dožít (s rizikem že spadne) a když by vyrostly semenáčky z ořechů, nějak by se tam přiroubovala větvička z... celý příspěvek >
Obnova ořešáku z plodu či řízku, 8.5.2009
Dobrý den, na zahrádce mám dva starší stromy, z nichž jeden je ořešák. Zjistil jsem, že mi oba nějak uhnívají a proto je bude potřeba z bezpečnostních důvodů skácet. Jenomže ořešák má hodně velkých pěkných plodů a proto bych ho chtěl zachránit a... celý příspěvek >
Obnova třešně (z plodu či řízku), 8.5.2009
Dobrý den, na zahrádce mám dva starší stromy, z nichž jeden je třešeň. Zjistil jsem, že mi oba nějak uhnívají a proto je bude potřeba z bezpečnostních důvodů skácet. Jenomže třešeň má krásné chutné plody a proto bych ji chtěl zachránit a vypěstovat... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika