Příspěvky uživatele - 215.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zelný salát jako v restauraci, 11.3.2010
Take pripravuji zelny salat jako Lucka. Zakladem je zeli hodne promackat - mackam se soli a nakonec dochutim cukrem a octem. Delam ho vetsinou vzdy cerstvy - nakrouham z hlavky tolik, kolik snime. Ale zkusim nadelat i do sklenicky. Je dobry i v... celý příspěvek >
Kukuřice nemají klasy, 11.3.2010
Sice je tato diskuze nejaky ten mesic stara, ale treba nekomu pomuze i ma informace co se tyce pestovani cukrovych kukuric. Netusim, proc kukurice klasy nemela. Co jsem se ale nedavno docetla, tak pokud pestujete cukrovou kukurici - hlavne hybridy... celý příspěvek >
Jakou odrůdu česneku vysadit?, 15.9.2009
Poradí mi prosím někdo, jakou odrůdu česneku vysadit  - aby byl dobrý a odolný vůči chorobám, plísním...? Nechci ho mořit, tak budu ráda za jakoukoliv radu.
Muchovník, 4.5.2009
Take mam tri sazenice z Bormata a jsem spokojena. Rostou krasne vsechny tri a ze semen bych se s tim nepiplala. Akorad by si meli pohlidat, aby byly popsany poctive odrudy.  Jsou od nich sice sazenice drazsi, ale na chuti se mi... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 9.4.2009
Jaká to je ta podnož A2? Mám sušší svah, takže u mě přežije strom na MM106 - snese zatravnění a prý dobře a hluboce zakoření. Matčino bych na zahradě ocenila, ale záleží, co to je ta podnož zač.? Můžu to s vámi případně i za něco vyměnit.
Kaštan jedlý, 22.10.2008
Dekuji, jak budu mit cestu, tak se tam zkusim podivat. A ¨nevite zda plodi? Me by prave zajimalo, zda tu na Olomoucku lze vypestovat kastanovnik jedly aby plodil. Ctu ze ma mit chranene misto... Zakladam si zahradu a i rada bych si ho tam... celý příspěvek >
Kaštan jedlý, 21.10.2008
p. Stanislawe, jsem nedaleko Olomouce a rada bych take na zahrade mela jedle kastany. Mohla bych Vas poprosit, zda by jste mi napsal kde v Olomouci roste ten jedly kastan? Rada bych se podivala jak vlastne vypada jako ker. Jinak by me zajimalo, zda... celý příspěvek >
Staré odrůdy, 14.10.2008
Jsem rada, ze tu ctu na p.Peska samou chvalu. Nasla jsem si ho pres stare odrudy Gengel a chystam se, ze si u nej objednam ovocne stromky nebo si udelam vylet primo do Bojkovic a vyzvednu si je osobne. Jsem z Prostejova a objevila jsem jablon s... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika