Příspěvky uživatele - 111.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou směs používáte k pohonu 2 T, 6.2.2010
Místo Žel-Ví-Povr tam klidně můžete nalít libovolný Natural, rozdíl je dokazatelný leda máte-li 4t sekačku vybavenou ŘJ a snímačem detonací... a to ještě bůhví :-)
Opět olej pro 2T, 5.2.2010
Uvažujete zbytečně. To už za vás udělali vývojáři ropných koncernů s odpovídajícím vzděláním.
Oblouková pila, 2.2.2010
Jednoznačně skládací, o které se zmiňuje p. Vysloužil. Kupodivu i nejlevnější za asi 80 Kč z obchodu na B je velmi ostrá a řeže nesrovnatelně lépe díky jinému tvaru a kunstrukci zubů. Tradiční obloukové mi ve stodole visí asi 4 a už je nepoužívám.... celý příspěvek >
Vyžínač MTD 700 - cívka, 30.1.2010
Cívka se sehnat dá, ale je hanebně drahá, asi 700 Kč. Před tímhle vyžínačem důrazně varuju, je to hrozný šmejd, dole u cívky nemá kuličkové ložisko, uložení se přehřívá, následně se cívka taví a po asi 15 minutách provozu ustřihuje.
Odrůdy pnoucích růží, příprava stanoviště, 30.1.2010
Červená osvědčená a odolná (i když velmi "erární", tj. má ji skoro každý) je Paul´s Scarlet Climber. Neremontuje, tj. kvete jen jednou za sezónu.
Nahrazka za zeleninu v divocine, 29.1.2010
Rajčata ve Finsku... jestli už tohle o něčem nevypovídá. A listy lopuchu, co vím, jedlé taky nejsou.
Chci si koupit sekačku, prosím poraďte, 29.1.2010
Sekačku raději s menším záběrem a vyšším výkonem, aby se nezasekávala na krtinách, hustých přerostlých drnech atd., jak to dělají slabé elektrické. U benzinových je výkon vyšší a pojezd je dobrá věc. Doporučuju nepřikládat příliš váhy parametru... celý příspěvek >
Za jak dlouho obvykle kvete leknín ze supermarketu?, 18.1.2010
Děkuji za povzbuzení. Lekníny jsou v rybníku v hloubce asi 70-100 cm, kolísá to podle přítoku a stavidla, a jsou v původním substrátu z obchodu. Přímé slunce tam svítí jen zrána, od dopoledne je to zastíněné olšemi na břehu. Jeden už starší leknín s... celý příspěvek >
Za jak dlouho obvykle kvete leknín ze supermarketu?, 18.1.2010
Koupil jsem loni na jaře dva, žlutý a červený, přesné názvy kultivarů si už ale nepamatuju. Průměr květináče asi 10 cm, listů měly asi 4-5. Za jak dlouho takto koupené lekníny obvykle kvetou? Během léta měl každý už asi 6-8 listů. Děkuji.
Plovoucí ostrov v jezírku, 18.1.2010
Nápad dobrý, ale má myslím jednu chybu. Není tam pevný rám, ke kterému by se daly přichytit (např. drátem) oddenky toho orobince. Myslím, že až orobinec trochu poporoste, klesne na bok a bude po parádě. Přesně tohle jsem totiž zažil, když jsem... celý příspěvek >
Pajazmín - Philadelphus x virginalis‚ Schneesturm, 15.1.2010
První roky brzy na jaře důrazně stříhat, na výšku řekněme do 30 cm, aby plot zhoustl. Teprve po několika letech nechat růst, kvete na loňských a starších výhonech. Když to stříhat nebudete, pokvete sice dřív, ale plot bude řídký. Mně 2-3letý... celý příspěvek >
Elektrická pila Partner ES 2014, 1.1.2010
Podobnou pilu jsem měl půjčenou a žádné nadšení ve mě nevzbudila. Z hranatých rukojetí mě začaly po chvíli bolet dlaně a řešení madla na levou ruku neumožňuje pohodlně řezat vodorovně. Naopak velmi dobře je madlo vyřešené u pily Partner ES 2200 (tu... celý příspěvek >
Élektrická pila, 31.12.2009
A podle téhle divoké teorie menší protékající proud způsobí přetížení jističe a jeho vypnutí... ach jo.
Trativod, 29.12.2009
Prokristapána, je to PE v potravinářské kvalitě s atestem na pitnou vodu! Minerálky taky kupujete v PE láhvích.
Trativod, 29.12.2009
Uložit do rigolu odpadní trubku o průměru nejméně 100 mm a tou pak protáhnout pružnou PE trubku o průměru nejméně 3/4".
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika