Příspěvky uživatele - 216.194

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus opadává, 12.8.2009
Dobrý den, mám doma vánoční kaktus, kterému může být už tak cca 10 let, možná i více. Každý rok kvete, je na stále stejném místě a nikdy neměl žádný problém. Až letos v letě se začal doslova "rozpadat". Každý den odpadně několik větviček a... celý příspěvek >
Pozná někdo tento strom?, 12.8.2009
Strom je uprostřed ohrady - bohužel na tu dálku není vidět zda má trny. Ale podle obrázků na googlu myslím, že máte pravdu. Děkuji za pomoc.
Pozná někdo rostlinku?, 12.8.2009 Obsahuje fotku
Koupila jsem si sukulent a po nějaké době začalo u něj v květináči "cosi" růst. Nevypadalo to jako plevel, tak jsem to tam nechala a co z toho vyrostlo můžete vidět na fotkách.  Rostlinu jsem vytrhla, když už začala mnohonásobně... celý příspěvek >
Pozná někdo tento strom?, 12.8.2009 Obsahuje fotku
Poradí mi, prosím, někdo, jak se jmenuje strom na fotkách? Roste v parku, má listy podobně akátu a hooodně dlouhé lusky. Vypěstovala jsem si několik rostlinek ze semen, tak by mě zajímalo, co to vlastně mám. Děkuji.
Pozor na nákup motorové pily, 22.4.2009
Děkuji za názor. Čím víc o tom uvažuju, tak se taky přikláním k ty MS 230 a asi nakonec ji pujdu koupit, dokud je jeste v akci. Navic výhodou je to, že cca 300m od nás je zastoupení STIHL včetně servisu, což taky není úplně od věci. M.Č.
Pozor na nákup motorové pily, 21.4.2009
Zdravím všechny, mám dotaz na odborníky, kteří se vyznají v motorovkách nebo na ty co mají vlastní zkušenosti. Potřebuju si na chalupu koupit mot.pilu na občasné řezání dříví na zimu, občas na zahradu na stromy a váhám mezi pilkama STIHL MS 230 a... celý příspěvek >
Jak se jmenuje?, 3.9.2008
Moc moc děkuji za rychlou odpověď. Petra
Jak se jmenuje?, 3.9.2008 Obsahuje fotku
Prosím o radu, jak se jmenuje rostlina na fotu? Jedná se o venkovní rostlinu, která se rozrůstá do keře. Děkuji
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika