Příspěvky uživatele - 109.17

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaka sluchatka?, 15.4.2010
Netvrdil jsem, že jsou nejlepší. Ale určitě je to jedna z těch lepších značek. Jinak potit se budete úplně pod všemi - spolu s útlumem jde ruku v ruce omezení větrání. V extrémním případě mohou z toho být i záněty uší. Zmíněné špunty do uší jsou... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 15.4.2010
Přesně to jsem právě teď napsal o nějaké to vlákno výše. JK
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 15.4.2010
Dobrý den, ano vím. V Plzni je prodejna Honda, kde by s takovou výměnou na zkoušku nebyl problém. Ostatně ale myslím, že normální servisák, pokud má k dispozici takový díl, by neměl mít problém s jeho zapůjčením výměnou za ten Váš a nějakou zálohu.... celý příspěvek >
Jaka sluchatka?, 15.4.2010
Já mám od Oregonu i se štítem, který jde snadno odcvaknout - komplet stál do 500,- Kč a naprostá spokojenost. Ještě jsem si místo drátěného štítu dal plexisklo ze štítu, co sluchátka neměl a můžu dělat i s flexou a podobnými nástroji. Jinak když je... celý příspěvek >
Motor Honda - teče benzín z karburátoru, 13.4.2010
Motory Honda jsou právem považovány za nejlepší benzínové čtyřtaktní motory na světě - spolehlivost, kultivovaný chod, nízká spotřeba. Vím o čem mluvím - mám celkem 5 strojů na různé činnosti s motory Honda (jeden dvouválec, ostatní jednoválcové) a... celý příspěvek >
Zahradní traktůrek - pomoc s výběrem ze tří, 13.4.2010
Já osobně bych volil StarJet. Pokud se k němu budete chovat slušně, vydrží mnoho let. Navíc má poměrně jednoduchou konstrukci, šikovný kutil si doma v podstatě cokoliv sám vymění, případně opraví. MTD nebrat určitě, měl jsem a nikdy více. Castel... celý příspěvek >
Přípravek proti obrůstání, 25.12.2009
Dobrý den a hezké svátky všem! Prosím o informaci, jakou chemii použít k docílení zahubení pařízků, aby neobrůstaly. Získal jsem nyní zakázku na vyřezání větších ploch od náletové zeleně, průměr dřevin na pařezu je max. kolem 10 cm. Léta používám... celý příspěvek >
Úklid listí, 14.12.2009
Je radost bydlet vedle souseda co: - topí uhlím a když blbě foukne, nedá se otevřít okna, sušit prádlo, být na zahradě - řeže motorovou pilou - seká motorovou sekačkou - pouští nahlas rádio - křičí mu na zahradě děti - štěká mu na zahradě... celý příspěvek >
Kácení břízy, 26.11.2009
Ale ano Radku, úředník je pán a ten má vždy pravdu. Takže když to shrnu - pokud stromy spadají do kategorie, kdy je nutné povolení, pak je na vydaném papíře od úředníka napsáno jak postupovat a v jakém období. Sice je fakt, že jaro poslední roky... celý příspěvek >
Úklid listí, 26.11.2009
Dobrý den. Pokud máte problém s malými lístečky, pak doporučuji mechanizaci typu foukač/vysavač. Stačí lístečky z kůry vyfoukat a posléze vysát, případně pouze shrabat. Vlastním fukar od jedné známé firmy, sice nebyl zadarmo ale zahrada je od listí... celý příspěvek >
Kácení břízy, 16.10.2009
Já tedy nevím jaký zákon máte na mysli, ovšem v zákonech obecně nejsou doporučení - už jsem přečetl hodně paragrafů a výraz "doporučení" jsem tam opravdu ještě nikdy neviděl. Pokud jde o stromy spadající do výše zmíněné kategorie, kdy je... celý příspěvek >
Kácení břízy, 11.10.2009
Pokud je chcete odstranit, tak už můžete teď. A nebo počkat až listí spadne, větve jsou pak míň objemné a lépe se skladují (jenže to je zase můj postup - nechat větve vyschnout na hromadě a pak seštěpkovat na topení...) JK
Podklad pod štrk, 11.10.2009
Ano, dejte tam netkanou textílii. Po čase až se štěrk zanese zeminou stačí vyrůstající plevel 2x ročně postříkat přípravkem Roundup naředěným vodou v doporučeném poměru (je uvedeno v návodu na výrobku). Případně stěrk zbavit nečistot překátrováním a... celý příspěvek >
Zanedbaná zahrada - co dělat?, 11.10.2009
Začal bych tím, jak sama píšete - dobře rozmyslet, které stromy již nechci a vykácet. S tím rozmyslem ale pozor - nevykácet všechno, aby tam toho sluníčka v létě zase nešlo moc, to se pak uzaléváte. Menší keříky přesadit jdou, thuje bych zkusil... celý příspěvek >
Kácení břízy, 11.10.2009
Jakákoliv mimolesní zeleň (i na soukromém pozemku) podléhá nutnosti povolení ke kácení, které vydá příslušný obecní či městský úřad. Výjimku tvoří stromy, které ve výšce 1,3 m nad zemí mají obvod kmene menší než 80 cm (ne průměr!), případně stromy... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika