Příspěvky uživatele - 146.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kokršpaněl - kolik se dožije?, 7.3.2017
mame 15leteho kokršpaněla timicka do ted byl zdrav ale ted sel na operaci nadoru na horni celisti operace dopadla dobre ale uvidime co bude dal snad bude vsechno ok
Jak se jmenuje tato pokojová rostlina?, 12.3.2016
Pane Josefe moc děkuji, zjistila jsem díky vám, že je to Pepermia Pereskiifolia. Jana
Jak se jmenuje tato pokojová rostlina?, 11.3.2016 Obsahuje fotku
Hodně lidí ji má doma, ale neví její jméno.Poradí mi někdo prosím?
Bylinky - pěstování, přezimování, 13.12.2012
Dobrý den. pokud máte možnost pěstování venku, pažitka je plně mrazuvzdorná, na podzim zatáhne, na jaře spolehlivě vyraší. Pokud vám přeroste a vykvete, její květy jsou zajímavé i ve váze, vydrří dlouho, dokonce i bez vody. Při dozrání semen po... celý příspěvek >
Poraďte prosím, co je to za hmyz, 8.11.2010
ooo děkuji je to ten křís :)
Poraďte prosím, co je to za hmyz, 8.11.2010
děkuji ale zlatoočka to není je to ten výše zmíněný křís :)
Poraďte prosím, co je to za hmyz, 5.11.2010
no tohleto to právě není
Poraďte prosím, co je to za hmyz, 5.11.2010
podle fotek co jsem porovnávala spíše ne, nemá to totiž tykadla
Poraďte prosím, co je to za hmyz, 5.11.2010
pavouk to není :) má to křídla a buď lítá nebo skáče
Poraďte prosím, co je to za hmyz, 5.11.2010
Prosím o radu ohledně hmyzu, který se mi začal objevovat v pokojíku teď na podzim. Vypadá to jako kříženec mouchy a mola :D je to asi pul cm dlouhé a a pohybuje se to rychlým lezením a skákáním. Když ho zabiju zůstane po něm žluto oranžový flek.... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 6.1.2010
koukám pořád víc a víc příspěvku fakt supr všechny chválííím
Sekačku R 484 TR GGP WM, nebo Alko Silver 46 BR Comfort, 23.7.2009
DObrý den, jakou byste zvolili sekačku? Ta první je z moutfieldu a tu druhou by jsem si koupil přes net. Děda chce jistotu z obchodu a já by jsem se nebál netu a navíc si myslím, že Alko je lepší sekačka. Máme zahradu asi 800m2, trošku v kopci a plno... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 21.5.2009
Marťo díky moc.Mirku ty jsi mě ale pobavil snad ti ta klávesnice ještě funguje dík za odpověd fakt supr
Stavba udírny s grilem svépomocí, 19.5.2009 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, tady je charlie, dodělal jsem konečné úpravy na krbu (dozdil cihly kolem topeniště a vyřešil odkladní plochy) a doplnil jsem své internetové stránky, je tam tedy už celý postup. Kdo bude mít zájem, ať se koukne na www.krby.707.cz.... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 23.4.2009
Díky moc Roberte, že jsi tak super objasnil program, ve kterém byl můj nákres krbu. Je to přesně on Google SketchUp, teď si na to vzpomínám. Chystáš se snad stavět krb? Když ses inspiroval? Pokud ano, tak přeji hodně úspěchů. Karlos
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika