Příspěvky uživatele - 6.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úprava vody pomocí elektrolýzy, 30.6.2010
výhodou elektrochemického rozpouštění by mohlo být jedině rovnoměrné dávkování - v případě mědi ale nevím, k čemu je to dobré,  jednorázové dávkování měďnatých solí funguje spolehlivě. V posledních letech se hodně koketuje s tzv.... celý příspěvek >
Za jak dlouho se rozroste a začne plodit muchovník, 1.5.2010
Hodně záleží na výchozím stavu - já jsem měl chcípáčka z internetového zahradnictví, tedy taky jedna větvička. Kvést to začalo 3. rokem, první slušná odrůda čtvrtým...
Poradí někdo, kde se dají sehnat kvalitní rouby?, 27.3.2010
více nežli metrové letorosty u Rubinoly - taky to znám dobře  Samotného roubování bych se s Rubinolou vůbec nebál, zavaluje jako divá, za dva roky nepoznám, kde jsem rouboval...  Jenom ta původní odrůda, kterou přeroubováte, by neměla být... celý příspěvek >
Voda z bazenu na zahradu?, 4.9.2009
Mám pocit,  že dotazy kolem vody z bazénů, modré skalice apod.., už tady byly několikrát důkladně zodpovězeny - neškodilo by více pracovat s archívem... Předpokládám, že voda z bazénu, který se vypouští, už není alespoň 2-3 dny chemicky... celý příspěvek >
Co bude nejvhodnější?, 15.8.2009
Josefe, mohu se připojit s dotazem částečně opačným? Požadovaná výška a šířka je stejná, jen podmínky odlišné - písčitá, kamenitá, suchá půda; jihozápad - hodně sluníčka. Děkuji!
Habry se ohýbají - vázat?, 15.8.2009
Josefe, moc děkuju za radu. Jen teď prosím neobraťte oči v sloup  - co je to terminál?   Kůl na začátku, na konci a mezi tím natažený drát (provaz)? Nebo je terminál kmínek keře? A ještě jeden dotaz - některé habříky jsou rozvětvené a... celý příspěvek >
Moje papriky, 29.7.2009
Rozhodne nejsem zastancem palivych. Je snad podle obrazku videt, ze mam palive? Rozhodne jsem chtel mit sladke, tak nevim jak na to, koupil jsem ruzne odrudy v holesovicke trznici..Co znamena slovo pikyrovani? Jsem laik:)
Traktůrek Dolmar TM 92.14 H, 10.7.2009
ja myslim ze rovinu posekate cimkoliv, snad jen rychleji, kdyz budete mit sirsi zaber. Ja jsem osobne volil Ebay a pouzitou vec, kterou jsem koupil zhruba za jednu tretinu, no mozna trochu vic nez cena nova. A seka stejne jako novy.
Travní traktor Partner P 200107HRB, 10.7.2009
ha ha, zazitku ze sekani je furt dost. Autoskolu jsem uz davno zapomnel, i kdyz mam i nakladak a traktor. Tu karu jsem z te spodni louky jeste nedostal, trava je jeste vlhka a podlozi take a trakturek i prazdnou karou popojel tak metr a zacaly se... celý příspěvek >
Travní traktor Partner P 200107HRB, 9.7.2009
Zdravim vsechny traktoristy, tak mam toho Deera tri dny, kam jsem vyjel, to je posekano. Video jeste nemam, soused s kamerou se jeste nedostavil. Prvni zkusenosti jsou, ze kam vyjede, to poseka, proc take ne, kdyz se vrtule toci a traktor jede. Jsem... celý příspěvek >
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 24.6.2009
jeste jsem se musel vratit. Uz koukam hodinu na net a nemohu prijit na skutecny rozdil v p4 a p5. Obe maji prevodovku K 62.
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 24.6.2009
je dobr, ze jste spokojeny! Take jste uvazoval o Karsitu HX20/102. Ten je temer stejny a nasel jsem ho na netu levnejinez p4. Mohu se zeptat proc jste se rozhodl pro p5?  Jenom kvuli sleve? Kolik jste tedy v konecnem evektu za nej zaplatil?... celý příspěvek >
Jak sázet česnek, 15.6.2009
Děkuji za odpověď. M. N.
Prechod z kraliciho kompostu na travni kompost, 2.6.2009
Pokud se dobře pamatuji, králičí hnůj (ani jiný typ dovezeného hnoje) jsme nikdy nekompostovali. S králíky jsem skončil před 6 lety, bohužel stále řeším problém kam s posekanou trávou. Ani já si nemyslím, že by travní hmota překypovala dusíkem.... celý příspěvek >
Z25 a bubnovka?, 21.4.2009
Mám také Z 25 a léta jsem používal "tažený" Knotek Jičín - dříve za koně. Pak jsem pořídil lištovou - nesenou ŽTR 183 - Agrostroj Jičín. S tou jsem spokojen. Také jsem samozřejmě uvažoval nad bubnovkou. Jako strojař (mám přístup k laseru,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika