Příspěvky uživatele - 209.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna nebo Stihl? Respektive Stihl MS362 kontra Husqvarna 560XP, 16.2.2014
Suhlasim ze 560 je pila na 1rok do tazby.Kamarat co somnou pracuje ju mal za 1mesiac 2krat v servise.Na Liptove mi jeden velky predajca povedal ze ma velmi dobre zrychlenie ale na ukor spolahlivosti a zivotnosti.Kde su tie casi ked som mal... celý příspěvek >
Stihl FS 130 nebo Husqvarna 235 R, 17.6.2010
len pre vysvetlenie jonsered a hsq sa spojili po tom čo ich odkúpil elektrolux ričom vo výrobe motorových píl a krovinorezou je staršou značkou jonsered. Dnes majú už zhodné motory a vo švedsku je preferovaná značka Jonsered i ked u nás sa to nezdá.... celý příspěvek >
Rozdíl mezi noži do křovinořezu, 17.6.2010
podla skolení je: trojzub - určený na bodlačie lopušie nálety do hrúbky zhruba naprestárnutého malinčia 2 4 8 zub sú trávne kotúče pričom čím viac zubou tám je schopný viac na svojom tele preniesť trávu a tým viac sa tráva riadkuje ako pri bežnom... celý příspěvek >
Krovinorez Stihl FS 350 vs Husqvarna 335Rx, 17.6.2010
skuste sa pozrieť ešte na jonseded BC 2236 zlieza s rovnakého výrobného pásu a je montovaný z rovnakých nie podobných súčiastok  :)) Neviem ako v čechách ale na slovensku má priaznivejšiu cenu a kedže ho vyrába HSQ a aj dováža tak servisné... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 17.4.2010
No, ja osobne som skúšal odstrihnúťčasť dvoch výhonov a len jeden zregeneroval. Ja by som ju radšej nerušil. Neviem ako ostatní.
Korková zátka, 21.3.2010
Ja používam len 1l číre fľaše so závitom. Po naplnení zatiahnem víčko a oblepím farebnou izolačnou páskou. Slivovicu modrou, hruškovicu zelenou, jablkovicu červenou atď. Je to trvácne a dobre to vyzerá...
Slivovice z odpeckovaného kvasu, 21.3.2010
Stačí kvas pred pálením precediť a dostanete slivovicu akoby ste slivky odkôstkovali. Mne ale potom vo výslednej slivovici chýba tá charakteristická mandľová vôňa a chuť. podľa mňa slivovica z odkôstkovaných sliviek alebo z precedeného kvasu nie je... celý příspěvek >
Medinilla magnifica, 29.1.2010
Ešte som zabudol dodať, že zalievam zvrchu.
Medinilla magnifica, 29.1.2010
   V substráte som aj ja našiel ten malý kvetníček. Pri presádzaní som sa ho pokúšal odstrániť, ale nakoniec som to vzdal. Bez poškodenia koreňov to nejde. Podľa mňa rastline nijako neprekáža. Čo sa týka zálievky. Zalievam vtedy, keď vidím,... celý příspěvek >
Sesazení phalaenopsis, 19.1.2010
Myslím si, že je lepšie ponechať každú rastlinu vo svojom kvetináči a zbytočne ich nesadiť do spoločného. Spoločný kvetináč má tú nevýhodu, že je v ňom príliš veľa substrátu, ktorý nebude stíhať dostatočne rýchlo vysychať. 
Fiskars 2400 versus klasická káľačka, 17.1.2010
Môžem sa spýtať - aká hmotnosť káľačky sa vám osvedčila najviac pri metrovici - buk, smrek?
Kvašení ušlechtilými kvasinkami nebo nadivoko, 14.1.2010
Súhlasím na 100%, občasným premiešaním nič sa nepokazí, práve že dosiahneme využitie celého obsahu nádoby, pretože sa v nej nechytí pleseň. Tiež by ma zaujímalo ako viete kedy tú plesnivú deku odstrániť... ja pokladám kvas za hotový keď sa mi... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
To som asi ja ten 209.2. Ja som tento rider kúpil práve preto, že má silnejší motor a ja mám pozemok čiastočne aj vo svahu. Sám mám 95 kg a niekedy pri kosení vozím na kolenách aj 20 kg dcéru a nezbadal som žiadne zakolísanie výkonu, takže je to... celý příspěvek >
Levnější traktůrek nebo dražší sekačka, 7.1.2010
Ja ten rider mám. Ide veľmi dobre, občas zapchá vývod, keď je mokrejšia tráva. Kúpil som manuál, trochu mi ide na nervy obtiažnejšie radenie, asi by so vám doporučil zvoliť tú hydrostatickú prevodovku.
Medinilla magnifica, 16.12.2009
Tak, po dlhom čase sa znova ozývam. Nedalo mi a pokúsil som sa medinillu rozmnožiť aj semenami. Prvý problém však bol, ako ju opeliť. Kupovať ďalšiu rastlinu by bolo veľmi drahé, preto som zvolil samoopelenie. Opeľoval som peľom vždy z iného súkvetia... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika