Příspěvky uživatele - 214.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak ořezat oleandr?, 24.8.2008
Aáá tak to zase moje oleandre kvitnú zásadne na novom dreve. Mrchy! Preto ich režem počas IX, aby sa stihli zazimovať (istý čas som rezal veľmi skoro na jar a kvitli pekne tiež). Vlani som to neustriehol a rezal som na prelome IX. a X. a tento... celý příspěvek >
Tuje Smaragd - vzdialenosť výsadby pre živý plot, 23.8.2008
Smaragd ako solitér dosiahne približne za 20 rokov rozmer 3m x 0,9m. Max. dosahuje výšku až 6m. Ale či to tam porastie, to sa asi nedá vyveštiť.
Tuje Smaragd - vzdialenosť výsadby pre živý plot, 23.8.2008
Spon je 60cm pre ploty 1,2m - 3m vysoké (na 10m plotu 16 rastlín).
Červenolisté kultivary mi zezelenaly - co s tím?, 22.8.2008
Atropurpureum nie je kultivar so stabilnou farbou. Zmena počas sezóny je v tomto prípade normálna. Farebne najstabilnejší palmatum je kultivar "Bloodgood", ten zostáva červený v podstate stále.
Ako rozmnozit thuju, 21.8.2008
Prečo to chcete preboha robiť? Máte pocit, že je thují málo?  Celkom dobrý popis "ako na to" je na dendro.mojzisek.cz
Koncentrace, 21.8.2008
Tak týmto otvárate Pandorinu skrinku. Toto som riešil, keď som si kúpil motorový rosič. V podstate som nikde dodnes nedostal uspokojivú odpoveď (vtedy bola otázka postavená približne "čo je 100m2 u ovocného stormu"). Nevyhýbavá odpoveď... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 20.8.2008
Medzitým som narazil na nejaké informácie. A niekoľko vecí sa mi tam nezdá. Výrobca nikde nič nepíše o kovovom čerpadle. Ani v originálnom letáku EX Korea sa nič také nespomína. Na druhej strane - viac predajcov "už" kovovú hlavu čerpadla uvádza.... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič, 20.8.2008
Máte na mysli Einhell NHR 130? Práve zvažujem, že si ho objednám. Ale v podstate sa neviem dopátrať nejakých technických informácií.
rostliny do stínu, 20.8.2008
Práve preto som napísal konkrétne hortenziu dubolistú - nevyžaduje žiadne prykritie na zimu a prakticky žiadnu údržbu - na rozdiel od ostatných hortenzií. Okrem toho celkom pekne kvitne a ešte aj zoschnuté listy vypadajú v zime efektne. Je to veľmi... celý příspěvek >
rostliny do stínu, 20.8.2008
... hortenzia dubolistá (Hydrangea quercifolia), javor okrúhlolistý (Acer circinatum)...
Liliovník, 18.8.2008
Liliovník by mal minimálne prvú zimu prezimovať v skleníku, resp. na chránenom mieste. Von by sa mal vysadiť najskôr v druhom roku po poslednom mraze, teda ako napr. rajčata. Kým sa stabilizuje v pôde, je nutné uržiavať okolo neho trochu "voĺnej... celý příspěvek >
Univerzální postřik, 18.8.2008
Otázka to bola náhodou dobrá a každý sme raz začínali. Prejdite si fenologickú tabuľku na tom spomínanom maďarskom webe.  11 postrekov určite nebudete dodržovať, ale z tej tabuľky je pomerne jasné kedy nastupuje ktorá choroba a je teda správny... celý příspěvek >
Univerzální postřik, 18.8.2008
Žiaden univerzálny postrek - akási celoročná panacea - neexistuje. Vždy je nutné riešiť príslušné choroby alebo škodcov a nie je to jednoduché. Je dobré preštudovať systém integrovanej ochrany pre veľkopestovateľov a z toho vyextrahovať to... celý příspěvek >
Použitelnost po expiraci, 18.8.2008
Bežne používam prípravky "do spotrebovania". Skladujem ich kvázi hermeticky uzatvorené v sklepe, kde je sucho a vyrovnaná teplota. A je to v pohode. Najstarší exponát mám 1 kg DDT z 1957. Verím, že by ešte fungoval.
Jahody, 17.8.2008
Ak si telefonicky zavoláte do Turnova, tak Vám určite poradia, čo je pre Vás vhodné. Ja som takto "prejednal" moju objednávku s vedúcim (pred 2 rokmi - snáď to bol aj vtedy pán Louda) a pamätám si, že to bol užitočný rozhovor. Na ich... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika