Příspěvky uživatele - 132.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 12.4.2009
chtěl jsem se jen zeptat, jestli na mt8 132.2 je nějaký specialní olejový filtr, nebo stačí aby měl tu správnou šířku závitu?
Olejový filtr, 12.4.2009
Dobrý den, taťka kdysi koupil mt8 132.2 a dlouhou dobu se s tím nic nedělalo, nedávno jsem měnil olej a koupil jsem asi neoriginální olejový filtr, sháněl jsem jej podle šířky závitu a chci se zeptat, jestli to nemůže něco udělat, popřípadě jestli... celý příspěvek >
traktor nebo rider, 13.2.2009
Já mám zahradu 2000m2 a sekám ji riedrem s délkou nože 63 už 8 rokem. Trvá mi to 2 hodiny když není mokrá a hodně vysoká tráva, jinak o 20 minut déle. Trávu sbírám do koše a samozřejmě objíždím stromky, maliny, borůvky, okrasnou zahradu... celý příspěvek >
jak vybrat odrůdu, 26.9.2008
podívejte se taky na: MERUŇKY. 1. ZÓNA. nadmořská výška do 250 m n.m.. průměrná roční teplota 9 °C,... LE-1, M-HL-1, MY-KL-A, St Julien A, Wangenheimova, Torinel...,  jsou tam jednotlivé pěstitelské zony tilia.zf.mendelu.cz Zdravím Elo
Choroba jahodníku, 7.6.2008
Dobrý den prosím o radu co se děje s mými rostlinkami jahodníku - rostlina nejdříve vypadá jako zvadlá i když je denně zalévána, červené plody zasychají, na listech se objevují rezavo hnědé flíčky, nakonec uschne celá rostlina.Šíří se to po celém... celý příspěvek >
Křovinořez Stihl fs 310, 18.5.2008
Děkuji za příspěvky týkající se provozu a zkušeností s fs 310 4 Mix.  Kvalitní benzín a olej je určitě předpokladem bezproblémového provozu každého benzínového křovinořezu. Zdraví J.H. 
Křovinořez Stihl fs 310, 17.5.2008
Prosím o sdělení zkušeností s provozem tohoto 4 MIX křovinořezu z hlediska uživatelského komfortu a provozní spolehlivosti a také o jeho porovnání s typem fs 130. Děkuji J.H.
Rostlinné insekticidy, 7.4.2008
Některé rostlinné insekticidy jsou skutečně účinné, ale mnohé z nich nebezpečné i pro člověka (např. vývar ze 3 cigaret usmtí dospělého člověka) a přitom nikde se nedozvíte, jak působí na neškodný, resp. užitečný hmyz, včetně přirozené nepřátele... celý příspěvek >
Úzký živý plot, 18.2.2008
Dobrý den, potřebovali bychom poradit z čeho vysadit živý plot, výška asi 2m a hlavně šířka do 0,5 m. Je to do prostoru mezi domy, bez přímého slunce, spíš stín a průvan. Máme malé děti, tak by neměl být jedovatý. Velice děkujeme za radu.
Ryobi PCN 4545 - koupit či nekoupit?, 31.1.2008
Mám zbíječku Ryobi už několik let. Loni jsem zjistil že ji mají i v pujčovně profi nářadí hilty a bosch. Zaptal jsem se která je nejvíc poruchová, potvrdil mojí skušenost Hilty a Bosch už 2krát v opravě a Ryobi ani jednou.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika