Příspěvky uživatele - 218.133

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Huba na novom trávniku, 2.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím, mám novo položený trávnik a objavili sa mi tam huby, neviete čo sú to zač a ako ich zničiť. Ďakujem.
Opeľovač pre Leskoru, 19.2.2011
Prosím, ktorý by bol najlepší opeľovač pre marhuľu Leskora - 580 m n.v. Ďakujem.
Jaký pluh?, 16.7.2010
ten 180 stupnovy je vhodny do vinohradov kde by sa vam s 80 pracovalo horsie nakolko ked preoravte riadky pomedzi hrozno bol by to problem lebo by sa vam zachytaval na orbu pola je vyhodnejsi 80-siatkovy :)
Jaký pluh?, 15.7.2010
Mal som na agzat pluh otocny o 180stupnov a pracovalo sa s nim dost zle. Nevyhoda je ze ho treba otacat raz tolko okolo osi, kdezto 90stupnovy sklon tam sa to len tak prehadzuje na jednu a na druhu stranu.
Krovinorez Stihl FS 350 vs Husqvarna 335Rx, 16.6.2010
Poprosim o nazor a skusenosti, ktore ma vyvedu z dilemi pri rozhodovani z tychto dvoch strojov. dodam ze budem kosit cca 1500m, taky divy teren, a hlavne hore uvedene stroje povazujem ako dlhodobu, prevadzko bezproblemovu investiciu(asi 15 rokov?), a... celý příspěvek >
Struna na křovinořez, 30.5.2010
Nazdar chlapi. Ja pouzivam stvorhrannu 2,4 bison. Dlho vydrzi aj pri koseni 50cm travi, nema problem ani s malinami. Mozem len doporucit.
Citlivost na chlor, 6.5.2010
Zdravim. Zemiaky su citlive na chlor. Draselne hnojivo sa dava v jeseni. Pod zemiaky je dobry siran draselny, ale na slovensku je velmi drahy a na vecsie plochy si ho nemozem dovolit. Moze sa pouzit draselna sol, ale ak uz draselnu sol pod zemiaky,... celý příspěvek >
Suncrest nebo Envoy, 30.3.2010
Ďakujem za odpoveď, asi si ten Suncrest kúpim. Franto
Roubování vzrostlých třešní, 30.3.2010
Ďakujem za odpoveď, moc ste ma nepotešil, keby tak nepraskala pri letných dažďoch všetko by bolo dobré, vykopávať by som ju nechcel, má asi 9 m výšku a riadne hrubý kmeň,bola by to robota asi na dlho, škoda že som pred 25 rokmi nekúpil tú... celý příspěvek >
Roubování vzrostlých třešní, 28.3.2010
Dobrý deň Prečo si myslíte že sa nevyplatí přeroubovávat staré čerešne? Mám NAPOLEONOVU 25 ročnú, dobrá chuť ale veľmi praská keď sú dažde, všetko zhnije pred dozretím ako aj minulý rok a trpí moniliózou plodov, chcel by som... celý příspěvek >
Opravy a údržba malotraktoru TZ 4K 14, 15.3.2010
Toto fórum je pre mna jedinou možnosťou ako sa dozvedieť viac. Moja masinka je na okolí siroko daleko jediná a fachmani ako ste Vy, tak tí už vobec. Dakujem, budem sledovat dalej. VIKTOTTATRY 
Česnek z květenství, 6.3.2010
Chcela by som sa opýtať, kedy vysievate pacibulky cesnaku do zeme? Je to napodzim ako keď ho pestujem zo strúčikov? Ďakujem. ľudka
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 16.1.2010
To som rád že sa dali oddeliť, lebo nechcel by som zasadiť broskyňu, ktorá nejde od pecky, ja bývam od Veselého pri Piešťanoch severnejšie mám to tam 105 km.A akú ma chuť ten SUNCREST? Franto
Marhuľa kráska - aké máte skúsenosti?, 15.1.2010
Zdravím, má niekto odrodu marhule KRÁSKA. Zaujímalo by ma či je mrazuodolná, akú má chuť, kedy dozrieva, aké veľké má plody? Ďakujem Franto
Broskyňa Suncrest, má ju niekto?, 13.1.2010
Mirku ako sa volal ten barevný katalóg, myslím že ten čo to písal si asi pomýlil odrody, pretože SUNCREST je hodne pozdní odroda a v žiadnom prípade nemože dozrieť v červenci. Naviac je určite žlutomasá.Franto
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika