Příspěvky uživatele - 164.136

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaký koupit jezírkový vysavač?, 2.11.2009
k původnímu vláknu... jestli máte jezírko alespoň mírně vyspádováno, tak stačí použít kalové čerpadlo v nejnižším místě jezírka a vodu i s kalem, popř.listím vysát pryč.Ryby, pokud máte větší a co ryjou na dně se postarají, aby sediment klesl na... celý příspěvek >
Černá jeřabina, 2.11.2009
dá se přimíchat při zavařování do jiného kompotu, tuším jsem ji viděl zavařenou s dýní...
Pecky ze švestek - a co s nimi?, 2.11.2009
do kompostu, ale na dlouho nebo podrtit a na kratší dobu... nebo palivo na nejkratší dobu
Vejce mizí, 31.10.2009
pokud máte velkou zahradu, tak ji důkladně prohlédněte, chodí snášet jinde, měsíc je dlouhá doba, my jsme měli to samé.Mysleli jsme, že to je pauza a ony chodily do roští, pod palety a do kompostu.
Proč uhynula moje zdrava andulka?, 31.10.2009
stáří a stres
Dočasný chodník, 29.10.2009
nejlepší bude připravit to na zámkovku,30 m dlaždic pak moc nevyužijete jinde,...pěkně štěrk sedne, promrzne terén a na jaře můžete pokládat a nemusíte skákat po štěrku se žábou... udusávat.
Půda ve skleníku, 29.10.2009
nevím, jestli navážu původní vlákno, ale když jsem postavil skleník, byl záhon prázdný... vykopaný kvůli základům...,tak jsem ho zavez hnojem, asi 40 cm a na to asi 20 cm zeminy a ještě jsem nechal 15 cm rezervu ke hraně na další roky.Teď jenom vrsvu... celý příspěvek >
Slepice nenesou vajíčka, 28.10.2009 Obsahuje fotku
souhlas, mají pauzy, nejlepší je, když můžou na zahradu, ještě je tráva, ať si nasbírají, co potřebujou, jestli je moc nepouštíte, bude lepší směs pro nosnice.
Svítidlo do udírny, 27.10.2009
a za jak dlouho se začadí, že tam není vidět?
Pozdní hrušky na pálení, 25.10.2009
na 50 litrů můžete tak od 0,5 do 1 kg cukru
Vosy v dome, 24.10.2009
jedině mě napadá přelít... přestříkat reid na vosy do postřikovače na stromky a vystříkat to dlouhou pistolí, hadicí s tryskou, kam až dosáhne.
Slivovice - kvas, 24.10.2009
mám radu odkoukanou od kolegy... kdy pálit kvas?...některá víka moc netěsní, mám do víka díru a v ní ventilek z duše bez vnitřku, na ventilku hadičku do flašky s vodou a tam to bublá, ale né všechny víka dobře těsní... přes bečku natáhne sáček,... celý příspěvek >
Slivovice - kvas, 24.10.2009
z destilované vody mít strach nemusíte, je to prostě jen čistá voda... žádná "chemikálie"...ten zákal můžete stáhnout, že tam přidáte naspátek alkohol, jestli už nemáte silnější hruškovici, můžete dát líh, vonět bude i tak.Někdy pomůže... celý příspěvek >
Pozdní hrušky na pálení, 24.10.2009
hodí,...očesat, dát do beden k dozrání a pak namixovat do bečky, pak hlídat, hrušky nesmíte propásnout, jinak vám kvas zoctovatí.
Ako znicit krtka a hryzca vodneho, 22.10.2009
pokud je vyštve, tak přestane hrabat
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika