Příspěvky uživatele - 164.150

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
chov pstruhov, 25.3.2009
a jak velkou nádrž a jak hlubokou máte?beton, folie?Uvažuji nad folii, na hloubce mi nezáleží, samo,že minimálně 80,myslím, že půjdu co nejhlouběji, kvůli studené vodě.
výběr tlakové myčky, 25.3.2009
mám zájem o levnější typy, ale aby tam byl ohřev, máte někdo zkušenosti?
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 24.3.2009
pěkný nápad,...všude tam, kde se dělaj koridory
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 24.3.2009
do pražců se moc nehodí řezat natož hoblovat, je tam za ty roky zanesen písek a zaražené kameny, to by jste odrovnal stroje.Já bych zkusil maximálně horkovzdušnou pistoli, pokud se jedná o menší "naleziště" oleje nebo karbonu, nevím čím to... celý příspěvek >
Dřevěné pražce jak ošetřit?, 24.3.2009
jestli jsou staré, tak jsou povrchově trocha omyté a odpařené, vyprchané,žádný nátěr nevydrží věčně.Nechal bych je tak.Nesmí být cítit na třeba metr nebo kypat z nich olej či dehet.Světle hnědé jsou nejstarší... takové vymyté.
Grilování na žulové desce, 24.3.2009
200-300 Kč
Rajče tyčkové obří, 23.3.2009
ještě mi to připomíná ROO 45 (Brutus) - obří
Rajče tyčkové obří, 23.3.2009
Měl jsem a znova je vysazuji, ale nevím, zda to jsou ty samé, podle obrázku asi odrůda BEEFMASTER VFN F1,mám je ze semínek.Hodí se do leča nebo na výrobu nějakých domácích věciček nebo na pizzu. Chuťově nejsou nic moc.Jsou moučné a méně... celý příspěvek >
chov pstruhov, 23.3.2009
brácha má zděnou nádrž a přikrývá ji sítem, proti vydrám i vydrám lidským... ale při velkých rybnících, jedině pes a to ještě jestli ji uhlídá, záleží kudy se tam dostane. ..Zajímalo by mne, kolik to stojí energie, když dáváte vodu z vrtu, čerpadlo... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
ještě dotaz, u hasičů máme staré RTOčko, resp.RTHPečko, jestli karbon vyčistím po užívání 30 let minerálu, tak ho odtěsním, ne?
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
už jsme se dopátrali ke stejnému jádru, ať to maže..
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
přečetl jsem si článek Mýtus sedmý - Náhrady motorových olejů. Tam je popsáno, že lze mísit všechny oleje, samozřekmě,že né na staré motory např. škodovky, žigulíky,které jezdívaly na minerál, dnes tam nalít syntetiku je vražda.A o to mi šlo. Jinak... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
máte na mysli rozpuštění karbonu?
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
jestli je synteticky nebo polosynteticky, tak to nevadí, ty se můžou míchat, ale vadi dávat po minerálním cokoliv jiného než zase minerální.Karbon, který vzniká po minerálním, vytěsňuje a po použití syntetiky se karbon uvolní a ucpe promazávací... celý příspěvek >
Dekarbonizace motoru u rotacni sekacky?, 23.3.2009
hlavně nedávat po minerálních olejích syntetiku nebo polosynt.hrozí zadření
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika