Příspěvky uživatele - 51.27

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Drcení kostí pro slepice, 31.5.2013
a zkusil jste drtit hovezi kost na kousky? to timhle verkem nejde.
Řez broskvoní, 7.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám broskovoň, nikdy nebyla stříhaná. Myslím, že je tak 5 let stará. Můžete mi poradit, které větve bych měla ořezat? děkuji 
Střílení do výfuku, 8.1.2013
střílení do výfuku znamená, že směs není úplně shořelá když se otevírá výfukový kanál. To značí chudou směs. Odpovídá tomu i rozpadlý píst, kdy chudá směs nevybuchuje alebrž pomaleji hoří (v rámci těch tisícin sekundy) a na píst horké plyny... celý příspěvek >
Uchování jablečného moštu bez sterilace, 14.11.2012
Rád bych se podělil s novou zkušeností. Při hledání lisu na mošt s vodním vakem jsem narazil na německého výrobce, který nabízí i systém na uchování moštu bez sterilizace. Spočívá v nerezovém sudu a výčepním zařízení. Lije se do sudu čerstvý mošt,... celý příspěvek >
Jabloň pro těžkou půdu, 30.10.2012
Pomalu se chystám obnovit část sadu tak, aby se stal užitkově ozdobným. Staré stromy pomalu hynou, ale nelituji toho. Nahradit bych je chtěl několika stromy - jabloň, švestka, moruše na celokmenech,staré odrůdy, nejraději snad pravokořenné.... celý příspěvek >
20% víno?, 1.10.2012
Dobrý den, promiňte mi dotaz: jaký lihoměr (vínoměr) funguje na principu povrchového napětí kapaliny?
Vypouštění oleje, 20.7.2012
Je to asi 10 dní, koupil jsem novou sekačku, motor Honda. Zde již není žádný vypouštěcí šroub vespod, olej se vylije překlopením sekačky nabok - cestou nalévacího hrdla... údajně to tak mají všechny nové sekačky i s motorem Brigs... 
4x4 u zahradních traktorů, 28.5.2012
Jen na okraj- mimo otázku: Důležité jsou i půlené brzdy zadních kol. Přední kola dáte do plného rejdu, zadní vnitřní kolo zabrzdíte a točíte se vpravdě na pětníku.
Slunečnice pestrá, 15.6.2011
Dobrý den, také máme slunečnic spoustu. Původně jsme si koupili asi deset do koupacího jezírka, postupem času se rozmnožili. V jezírku vidět jsou, zvlášť v době tření vyjíždí na mělčiny a vyhřívají se na sluníčku, v mělké vodě u břehu také potom... celý příspěvek >
Identifikace stromu, 17.5.2011
Některé zpododěry u nás přezimovat mohou, mám odrůdu Marie Simon a už druhou zimu přečkal zcela bez poškození, jedná se ale o opadavý druh Ceanothus x pallidus, stálezelené druhy u nás nepřezimují. I ty nedávné květnové mrazíky přečkal bez újmy,... celý příspěvek >
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
Vím, že se jim nic nestane, ale třeba loni na podzim jsem si dokupovala spoustu tulipánů různých barev a tvarů a ani jsme si květy pořádně neužili a jsou pryč. Alespoň třeba tulipán Gavota pár dní kvetl a je opravdu nádherný.
Zničí dnešní počasí úrodu?, 4.5.2011
U nás to bylo podobné (Královéhradecký kraj, u přehrady Rozkoš). Za noc všechno přemrzlé. Zeleninové záhony jsem měla zakryté a ve skleníku přitápím. Ale všechny kvetoucí cibuloviny, vyrašené denivky, bohyšky, pivoňky všechno přemrzlé.  U... celý příspěvek >
Douzeni koupeneho uzeneho, 22.4.2011
to co nám prodávají v masokombinatech vedle uzeneho masa snad ani neleželo. rychlosůl, chemie a kouřový smrad v lahvičce- to je vše, protože klasickým uzením by se nemohli uživit. Není nad poctivé domácí naložení. Jinak pro prevenci kvašení- vše před... celý příspěvek >
Jak ošetřit půdu a založit trávník?, 30.3.2011
Dobrý den, rozhodně nemíchejte dohromady více travních směsí, lepší vybrat jednu, která bude vyhovovat požadavkům, které na trávník máte. Máme také malé děti a vím, co jejich řádění s trávníkem nadělá, tak rozhodně ne parkovou směs, nesnese větší... celý příspěvek >
Rašelina - velké balení, 22.3.2011
Dobrý den, loni, když jsme zakládali rašeliniště, brala jsem rašelinu přímo v Agru, Nakonec jsme právě kvůli manipulaci brali balení po 250l, ale měli i 1 m3 zabalený ve folii a nejsem si jistá jestli i volně loženou.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika