Příspěvky uživatele - 166.25

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Had na zahradě, 8.7.2010
Tak tohle zmije zaručeně není.Řekla bych že je to užovka podplamatá.
Hnojení orchideí, 10.6.2009
Nejlepší je zalévat vodou z akvárka.
Sekačky od Mountfieldu, 15.5.2009
Po mych predchozich zkusenostech z Mountfieldem, kdy jsem po par hodinach zadrel 2T snehovou frezu ( reklamaci mi s oblibenymi frazemi nakonec uznali), kdy se mi hodine provozu spalil motor sberace listi TORO (rovnez kecy, ale uznano),... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 13.3.2009
Stando zkuste ISEKI v Jiřetíně pod Jedlovou. Skvělé traktory a jednání oproti zástupcům Kuboty úplně někde jinde. To je moje vlastní zkušenost. Jednal jsem několikrát se zástupci Kuboty, tak se zástoupením Iseki a právě to a bližší... celý příspěvek >
Okrasná tráva - střihání na podzim?, 27.10.2008
Dobrý den. Tak jak píšete není jednoduché určit o co jde.Nejlepší by byla fotka.Nebude-li jakákoliv tráva zajištěna vláhou, tak padne k zemi každá.Já bych řekl, že je to Spartina.Ale ať je to ta či jíná nedávejte na rady střhát trávy na zimu! V... celý příspěvek >
Zahradni traktor - co vybrat, 18.4.2008
V teto cenove kategorii musite nutne pocitat s tim, ze v brzke dobe se urcite problemy vyskytnou a budete je muset resit, at koupite cokoli. Musite k tomu pristoupit tak, ze ty problemy budete akceptovat a resit je nebo si priplatite za kvalitnejsi... celý příspěvek >
Zahradni traktory - bauhaus?, 11.4.2008
Doporucuji projit vsechny prispevky na tomto foru a udelate si obrazek o trakturkach teto cenove kategorie. Jen abyste nebyl pozdeji zklaman, jak ze Vam ta Vase sekacka Honda dobre fungovala, oproti novemu trakturku. Mozna se mnou nekdo nebude... celý příspěvek >
Zahradni traktory - bauhaus?, 11.4.2008
Mate sice 2500m2, coz je dost na behani, ale muj nazor je ten, ze za ty penize uz muzete mit velmi kvalitni sekacku a ne trakturek, pod kterym budete za hodinu lezet...
Ochrana dřevěného plotu, 8.4.2008
Prenesl jsem jeste ve stejnem zneni muj prispevek i do tohoto fora, protoze je zde aktualnejsi: Nátěry dřeva host - xxx.xxx.61.118 (?), 7.4.2008 23:07 Nejlepsi barva - zadna barva. Take jsem to resil a zvitezila priroda. Plotovky jsem odvezl na... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 7.4.2008
Kdyz uz, tak VIKING MT 6127 ZL s trinozovym secenim, ale stale je to stredni kategorie. Povedeny design, ale zase klinaky atd... Jen cena je tady trochu vyssi.
převodovka Tuff Torq K46, 3.4.2008
Jeste doplnujici info, take to zvazuji  : Ta K46 by Vam mela na bezne denni seceni, tak do 4 hodin a svahu do 10° stacit, ale nekupujete to na chvili. Za rok, za dva se rozhodnete dokoupit vozik, pripadne radlici,... celý příspěvek >
Zahradni Traktůrek, 2.4.2008
Jakeho Kubotu mate na mysli? GR 1600 nebo GR 2100?
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 1.4.2008
Iseki SXG 19 je na nemeckem trhu bran vyse nez Kubota GR 2100II. Proto jsem psal, ze by se mel asi spise porovnavat s modelem Kubota G21, aby bylo srovnani spravedlive. Nejsem prodejce ani Kuboty ani Iseki, tak to berte s rezervou. Nestudoval... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 26.3.2008
Diky za dalsi dulezite informace. Myslel jsem CC 1025RD-J, ale prepsal jsem se. Domluvil jsem se s jednim prodejcem, ze se na neho zajedu podivat (az jim prijdou), jelikoz je ted nikde nemaji. Byl jste spokojen s Vasim prodejcem? Pokud mohu... celý příspěvek >
Zahradni traktor Top nebo pomer vykon/cena, 23.3.2008
Rad bych Vas pozadal o radu pri vyberu zahradniho trakturku na seceni travy. Procetl jsem mraky prispevku zde i jinde a na internetu jsem jiz stravil nekolik desitek hodin. Troufam si rici, ze jiz neco malo teorie o tom vim. Take... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika