Příspěvky uživatele - 213.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
vlecka, 30.3.2007
Mohou být mastné kotouče, jestli jsou brzdy hydraulické, tak mohou být zavzdušněné - potom je brzdný účinek velmi malý. Popište brzd. systém. J.S. 
Údržba motoru Honda GCV 160 - 5,5 HP, 25.3.2007
Olej používejte kvalitní, pro tento motor určený např. Mogul Alfa, ale i jiné dle návodu vyhovující kvalitou a rozsahem. Při výměně je nutné dodržet zásadu dokonalého vypuštění starého oleje - proto je vhodné olej vypouštět v teplém stavu a motor... celý příspěvek >
Taky u vás pršelo bláto?, 24.3.2007
Dnes jsem přišel z procházky a všiml jsem si, že deštník po uschnutí vypadá jako kdybych s ním pracoval v kamenolomu - samý flek a po uschnutí prach. Musel jsem jet kolem oběda do Brna a jak auto uschlo, tak jsem nechápal odkud se ten marast vzal.... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 24.3.2007
To už bylo k tomu o co jste žádal,  dle návodů, tak jsem si porovnal i nižší řadu - snad to tolik nevadí a její nejsilnější modely. U té jsem ještě zapoměl na  předfiltr, který Dolmar používal u řady D109 - D115i  celou... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 23.3.2007
Návody jsem si minulý týden prošel a došel jsem k závěru, že King řada je Dolmar až na to, že je  upraven design ve stylu SOLO a objem je trochu vyšší díky vyššímu zdvihu o 1mm což dělá asi 2ccm objemu. V této řadě je největší rozdíl v... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 23.3.2007
Jestli máte zájem uveďte email, pošlu Vám k tomu nějaké materiály.J.S.
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 23.3.2007
http://www.kwf-online.de/englisch/tests/pruefberichte.htm přesná adresa J.S.
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 23.3.2007
Tyto údaje jsem zatím nikde neobjevil, ale při podobnosti motorů a objemů lze vycházet orientačně z testů H575XP zveřejněných např. www.kwf-online.de J.S.
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 23.3.2007
p. 168225, doufám, že to nikdo neotočí, že jsme se dopředu domluvili, ale po příchodu z práce mrknu co je zde nového a co mě zaujme, nebo pokud mohu poradím. Nikomu tímto M1 nenutím a pokud jej nechce a nebo máte pochybnosti - nekupujte si jej.... celý příspěvek >
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 23.3.2007
Já mohu objektivně popsat jak jsem zkoušel PS7300 - to bylo dlouhodobé. MS441 jsem pouze uřezal několik kusů dřeva. Asi nejvíc při delším používání vadí téměř 0,5kg navíc, ovšem je otázka na co hlavně chcete pilu používat. Někdo si kupuje... celý příspěvek >
Olej do benzínu, 22.3.2007
Jenom pro zajímavost u které pily chcete tyto pokusy provádět. Např. výrobci pil uvádějí, že při jiném spec. oleji než jejich oleji je nutno dodržet poměr většinou 1:40, ale SOLO 1:25, když to není jejich olej, který má mísící poměr 1:50.... celý příspěvek >
Volba mezi elektrikou a benzínovkou., 22.3.2007
Les mít nemusíte a benzínovou pilu využijete ažaž. My taky nemáme les, ale po domluvě s revírníkem si dřevo děláme. Dále je to využití na sadech a mimo dosah el. proudu. Jestli je to pouze o odkorech, které dovezete až k domu, potom el. pila toto... celý příspěvek >
Olej do benzínu, 21.3.2007
Nevím proč se takto ptáte. Máte olej, který je podstatně levnější proti prodávaným olejům do pil? V současné době není problém zakoupit olej, který vyhovuje dle doporučení výrobce. Potom již nemusíte přemýšlet jestli je tam to či ono napsáno.... celý příspěvek >
Bruska na řetěz, 9.3.2007
Stačí jeden kotouč. Předpokládám, že to nebude profi použití. Silný kotouč se nevejde mezi omezovák a zub u nového řetězu, navíc vybrousí u menšího řetězu nevhodný - lépe řečeno špatný úhel  řezné hrany zubu. J.S. 
Stihl MS441 x Husqvarna 575XP x Dolmar PS7900?, 9.3.2007
Teď jsem si všiml, že jste p. J.P. alias Husqvarna, ale někdy se jako zde nepodepíšete - proč  p. prodejce????? J.S.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika