Příspěvky uživatele - 114.243

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sekačka za malotraktor, 14.8.2009
Já samozřejmě vím, kde se dají koupit, šlo mi spíš o to, jestli s tím má někdo zkušenost. Prodejce vám to vždycky vychválí, ale je to přece jen většinou čína. Nejde mi o super kvalitní trávník, na to mám sekačku s pojezdem, jde mi o přilehlé... celý příspěvek >
Sekačka za malotraktor, 13.8.2009
Japonský malotraktor, 24 koní, připojení na vývodový hřídel kardanem, cena tak 20 000.
Sekačka za malotraktor, 13.8.2009
Jakou sekačku na malou trávu (anglický trávník), za malotraktor, do tříbodového závěsu, za dobrou cenu. Dík za rady.
Mulčovač trávy za malotraktor, 5.7.2009
Mám už mulčovač na hlínu, nejlepší by bylo, kdyby se dal jednoduše předělat na trávu, ale aby zůstala i původní možnost mulčovat hlínu. Na hlínu ho potřebuji jednou ročně a na trávu bych ho využil zbytek roku. Je to asi blbost, ale nechce se mi... celý příspěvek >
Mulčovač trávy za malotraktor, 2.7.2009
Jaký máte mulčovač trávy za malotraktor do tříbodového závěsu, popřípadě poraďte dobrý za rozumnou cenu. HM
Tovární malotraktor na silnici, 18.6.2009
Já to pojištění myslel spíš proto, abych měl v ruce aspoň něco, HM
Tovární malotraktor na silnici, 18.6.2009
Mám 1.5 hektaru lesa, a abych se do něj s malotraktorem dostal, musím přejet asi půl kilometru po silnici 3 třídy, Mám sice stroj tovární výroby, světla, blinkry, brzdy to má, ale bez jakéhokoli dokladu, zatím jsem policajty nepotkal, ale docela mne... celý příspěvek >
Tovární malotraktor na silnici, 12.6.2009
Poradí mi někdo, zda je možné na starší japonský tovární malotraktor uzavřít povinné ručení pro provoz na silnici. Stačí to policajtům, nebo hrozí problémy.Co je případně potřeba udělat abych se vyhnul problémům s policajty. Díky za rady a vaše... celý příspěvek >
Zavzdušněné čerpadlo u malotraktoru yanmar, 2.5.2009
Dobrý den, podařilo se mi asi zavzdušnit čerpadlo nafty u malotraktoru yanmar. Sjížděl jsem z vleku a při náklonu mi motor chcípnul a už nejde nahodit. V nádrži je málo nafty, tak si myslím že došlo k zavzdušnění čerpadla. Neví někdo jak to... celý příspěvek >
Japonské malotraktory, 19.4.2009
Vlastníte někdo starší japonský malotraktor? Podělte se s vašimi zkušenostmi.
Yanmar nebo Kubota, 11.4.2009
Co vy na to, je lepší yanmar nebo kubota?(ojeté malotraktory japonské provenience. Co vaše osobní zkušenosti a názory
Malotraktor Yanmar F20D, 5.4.2009
Díky za vaše reakce, už jsem zase trochu chytřejší.
Malotraktor Yanmar F20D, 4.4.2009
Mám stálý pohon 4 kol. Motor super silný, naskočí na první škytnutí, budu to řešit s prodejcem, přední kola hrabou a zadek je jakoby nějak slabší, uzávěrka asi nedrží při větším záběru, asi bude něco špatně uvnitř. Já rozumím spíš dřevu, jsem stolař.... celý příspěvek >
Malotraktor Yanmar F20D, 4.4.2009
Můžu se zeptat jaký máte traktor. Díky
Malotraktor Yanmar F20D, 4.4.2009
Ještě jestli můžu, vy tomu truchu rozumíte? jak starý teda je uvedený malotraktor, mně řekli 10 až 15 let. Díky
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika