Příspěvky uživatele - 150.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stříhání ibišku, 23.10.2010
na diskusních fórech jsem četla mnoho článků o střihání pokojových ibišků. Nikde jsem se však nedočetla, jestli se střihají pouze větvičky které narostly během roku nebo se mohou střihat i ty starší, zdřevnatělé. Mám totiž několik druhů ibišků a... celý příspěvek >
Proč nevyrostl ibišek?, 9.8.2010
Dobrý den, na podzim jsem si koupil tři sazenice velkokvětého bahenního ibišku. Podle návodu od pěstitele jsem jim obstaral potřebnou zeminu a po příchodu prvních mrazíků je kvalitně zazimoval. Podotýkám, že všechny tři sazenice jsem zasadil do... celý příspěvek >
O jaký druh kaktusu se jedná?, 15.7.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem si tento kaktus a bohužel nevím, o jaký druh se jedná. Na květináčku nebyl jeho název. Mohl by mi někdo pomoci s identifikací nebo se alespoň pokusil odhadnout o jaký kaktus by mohlo jít, popřípadě jak ho pěstovat? Děkuji... celý příspěvek >
Ibišek s obrovskými květy, 2.9.2009
Zdravím, o prázdninách jsem viděla v jedné zahradě ibišek s obrovskými květy. Byl zasazen ve volné půdě. Zajímalo by mě, co je to za druh, jak ibišek pěstovat, jak přezimuje. Díky Martin
Sekačka Al-ko Silver 46 BR zkušenosti, 22.7.2009
Dobrý den, máte někdo zkušenost s touhle sekačkou nebo i se značkou AL-KO obecně? Parametrově vypadá dobře, ale mě zajímají spíš praktické zkušenosti a spolehlivost.. Díky moc Martin
Zasříháme révu vinnou i v prvním roce?, 19.7.2009
Na jaře jsem k jižní straně domu vysadila několik sazenic révy vinné. Zřejmě se jim velmi dobře daří, neboť už dosahují téměř výšky drátěnky, což je asi dva metry. Zajímalo by mě, zda je mám nechat nadále růst jak se jim líbí, nebo je nad drátěnkou... celý příspěvek >
Uskladnění révy před výsadbou, 6.3.2009
Dobrý den, každým dnem mi přijdou objednané sazenice vinné révy. Jak je zatim uskladnit než je budu moci vysázet ven. Některé sazenice budou v kontejnerech, jiné volně, s holými kořínky. Kam s nimi? Do sklepa, ven, do písku, do hlíny? Jsem z... celý příspěvek >
Guyotův řez pro začátečníka, 7.9.2008
Dobrý den, chtěl bych si na jižní straně domu zasadit několik sazenic vinné révy. Jelikož jsem v jejím pěstování úplný laik, hledal jsem na internetu veškeré informace. Dokonce jsem si objednal i publikaci od pana Krause "Pěstujeme révu... celý příspěvek >
Jaký plašič na myši?, 12.5.2008
Dobrý den, možná to sem nepatří, ale chtěl jsem poprosit, zda by mi mohl někdo doporučit vhodný plašič myší.. Někde se píše, že jo to výborná věc, jinde zase, že je to absolutně neúčinné.. Jaké jsou tedy vaše zkušenosti a doporučítě nějaký konkrétní... celý příspěvek >
Ochrana kanadských borůvek před sněhem, 11.7.2007
Borůvky pěstuji třetím rokem, omlouvám se za překlep
Ochrana kanadských borůvek před sněhem, 11.7.2007
Dobrý den,pročetl jsem snad desítky rad, jak zazimovat kanadské borůvky. Nikde jsem se však nedočetl, jak je ochránit před těžkým, mokrým sněhem. Bydlím na Vysočině. Borůvky pěstuji druhým rokem. První rok bylo sněhu hodně, ale sazenice byly ještě... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika