Příspěvky uživatele - 212.205

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TZ-4K-14, 19.6.2009
Dobrý den 14 motor má pod výfukovým potrubím mazací kanálek takže tam je trubka která vede k olejovému čerpadlu dole pod motorem
TK, TZ, MT, Holder, 4.3.2009
zdravím já už řízení mám. Mám sice orstu z desty ale myslím si že bude záležet na pístnici když bude většího prumněru tak řízení bude pomalejší.
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009
Zdravím všachny mam malý problém vytáhnul jsem olejové čerpadlo z motoru abych ho vyčistil a ted nevím jestli když ho dám zpět bude mazat tak jak má. Jedná se o to aby mazalo správně válac tím mazacím kanálkem pod výfukem jestli nemusí být načasované... celý příspěvek >
TK rízení, 21.1.2009
Dobrý večer mněl jaem stejný problém ale pomoho mi že jsem vytáhl celé řízení a otáčel jsem volantem tak dlouho až se tisící hran otočil opačně než jak byl osazený v traktoře pak mi šlo doštelovat na tom pulměsíci.
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009
Dobrý večer úpravy co máte se mi moc líbí havně to rozšíření náprav mám totiž taky tkáčko a taky ho používám v lese a na vyhrnování sněhu. Chci se ale hlavně zeptat když jste takový kuti jestli nemáte plánky na štěpkovač? díky Svatˇa
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika