Příspěvky uživatele - 232.87

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co s rdesnem pred zimou, 1.11.2011
Děkuji za reakci. A jak moc ostříhat? :)
Co s rdesnem pred zimou, 31.10.2011
Dobrý den, nemáte někdo radu co s rdesnem před zimou? Ostříhat? Zasadili jsme ho u pergoly a během letošní sezóny vyrostlo o cca 2m. Díky za radu.
Oleo mac 740, 6.2.2011
Já mám doma křovinořez Oleo - Mac 740T už 15 roků a stále je v provozu, ale 3. rokem slouží na obsíkání trávy kolem plotu. Musel být nahrazen výkonnějším křovinořezem Husqvarna 343R, protože 12 let sloužil v profesionální údržbě zeleně a je zralý na... celý příspěvek >
John deere X300R, 6.2.2011
Dobrý den, John Deere X 300R je vhodný pro sečení suchého travního porostu do výšky max. 10 cm, při sečení vlhkého porostu má traktor problémy a ucpává se. Turbína je problémovým článkem tohoto traktoru hlavně v období srpna až října, kdy je porost... celý příspěvek >
Jakou sněhovou frézu?, 6.3.2009
Moutfield mi sice nic neudělal, ale sněhovou bych raději kupoval jinde. Ne vše má Moutfield se slevou a v dobré kvalitě. 8 sousedů má koupeno z Moutfieldu frézy Ariens a tlučou se hlavou o zeď.
jaký křovinořez, 3.3.2009
Od Moutfieldu mám doma křovinořez Olelo-Mac 740T, který fungoval u nás bez závad 9 let, ale posledních 6 let jsou s ním technické problémy. Nebyl špatný, ale nemá účinné antivibrační tlumiče a žací nože spolu se strunovou hlavicí jsem měnil někdy i... celý příspěvek >
Jaký motor pro Vari IV GCV160/GCV190, 2.3.2009
Já vlastním VARI IV s motorem Honda GCV 190 a je pro mě lepší, než GCV 160. Na obdělávání půdy je potřeba silnější motor, kvůli orbě, kypřiči a hlavně rotavátoru, který potřebuje pro svojí práci výkonný motor. Na ježdění kolem domu se sklápěcím... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 13.6.2008
S Oleo Macem jsem velmi nespokojen, protože jsem měl doma dva modely křovinořezu na předváděčce doma a ani ten nejsilnější z nabídky Mountfield mě neoslovil.Hlučný jsou a vybrace v prstech jsem cítil ještě 2 hodiny po práci, což v nasazení ve... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika