Příspěvky uživatele - 33.201

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malotraktor STS-T-204, 4.3.2009
Možte ma trochu uviest do obrazu! Na niektorych strankach som našiel že STS-204 je česky traktor.Inde zas Označenie Jinma 204! pritom sa zjabne jedna o ten isty stroj.Ako to vlastne je?Kto ho vlastne vyraba?Dakujem!
Čínský traktor, 3.3.2009
Zdravim vas! Nevlastnim tento traktor, ale dost uvažujem o kupe.Vidim že ste zo Sovenska.Smiem vediet kde a za kolko ste ho kupili?Možte sa vyjadrit aj cez mail.Mam ho na karte.A čo vravite na vykon motora a brzd.Problem s brzdamy na tomto traktore... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2009
Samozrejme kosa je sklopena v smere osy traktora len počas prevozu.V pracovnej polohe je kolmo na os traktora.Ved vieš ako som to myslel...
TK, TZ, MT, Holder, 28.2.2009
Je aj taka, ktora je vedena za traktorom.Ale ja taku nemam.Mam pevnu.Kupoval som staršiu, tak som si nemohol vyberat...
TK, TZ, MT, Holder, 26.2.2009
Kludne ju kup.Nesklameš sa! Musim ta ale upoornit na jeden detail.treba na nej malinku upravit zaves na ramena, nakolko je vyrobena original na traktor "mini...",ktory ma uloženy kardan mierne mimo osi traktora.Je to ale prkotina! Sikovny... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009
Inzeco nekupuj.Tk by s nou malo problemy.Ak možem odporučit informuj sa na kosačku "ŽT-100 Z".Ja ju mam za japonskym malotraktorom, a je vyborna! Funguje vyborne aj pri večšej rychlosti a polahnutej trave! Traktorik ju ani neciti...!Ma sice... celý příspěvek >
Naviják, 21.2.2009
Tak som sa bol pozriet v Topolčanoch v predajni na malotraktor FS-254.Traktorik vyzera skvele.Nemam voči vzhladu a celkovemu riešenie žiadne vyhrady.Páči sa mi.Snad len mam obavy či nema trochu vyššie položene tažisko ale to by sa dalo vyriešit... celý příspěvek >
Naviják, 20.2.2009
Zdravim vas.Vprvom rade chcem pochvalit vyborne vedenu stranku! Ateraz moje poznatky s malotraktormy.Necely rok vlastnim Japonsky malotraktor HINOMOTO N 189,a možem naozaj len chvalit čo to male čudo dokáže! Zvladne naozaj všetko to čo zetor,... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika