Příspěvky uživatele - 169.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot z Bobkovišně Etny?, 14.4.2010
Včera jsem se byla zrovna podívat u sousedky, jednu na zahradě taky má a pravda je, že po letošní zimě vypadá tedy hrozně, takže už mě to zase přešlo. Ještě mě trochu zajímá tis. Nakonec tam asi necháme ten ptačí zob. Jenže po letošní zimě to všechno... celý příspěvek >
Salátové okurky ve skleníku - bílé listy?, 14.4.2010
No já tam okurky i nasela a také nasázela z kelímků a obojí vypadají stejně-bílé listy. Tak právě nevím, jestli tam je teplo nebo zima nebo sucho nebo vlhko. Letos máme skleník první rok, takže jsem totální začátečník.
Salátové okurky ve skleníku - bílé listy?, 12.4.2010
Dobrý den, vím, že je na sázení okurek ve skleníku asi ještě brzo, ale protože jich mám dost, tak už jsem tam 2 před 14 dny dala, 2 zkusila vysét přímo tam a 2 tam mám na polici v kelímku. Téměř všechny mají na listech bílé skvrny? Nevíte, čím to je?... celý příspěvek >
Živý plot z Bobkovišně Etny?, 6.4.2010
Jé děkuji, do HK brzo pojedu, tak mrknu. Hlohyni nám právě prvně zahradník doporučil, ale mamka jeden keř má a právě mě na ní vadí ty trny, kvůli dětem a kvůli stříhání. V létě to bylo nádherné, ale teď teda taky nic moc. My toho budeme mít asi 10 m,... celý příspěvek >
Živý plot z Bobkovišně "Etny"?, 6.4.2010
Loni jsme dělali zahradu. Užitkovou zahrádku chceme mít oddělenou a to živým plotem. Dali jsme tam ptačí zob. U známých jsem ptačí zob viděla po letošní zimě a nějak z toho odvázaná nejsem.Chci to změnit za něco stálezeleného. Prý se živé ploty... celý příspěvek >
Likvidace plevele ve skleníku, 3.4.2010
jo, toto může napsat jen ten, kdo nemá skleník!!
40 let stará nafta, 1.4.2010
Nevím, jak se 4O letou naftou, ale já teďka jezdil na 25 let starou naftu... Byla uskladněná ve stodole v plechových i plastových kanistrech. Jezdil jsem na ni přes zimu a v pohodě, jen jednou mi malinko přimrzla. :) Lil jsem to do 1.4 diesel bez... celý příspěvek >
Cibuloviny v květináči - můžu je vysadit nyní?, 22.3.2010
rychlené cibuloviny je vhodné hned na jaře zasadit do zahrádky a nechat odpočinout. Pro další rychlení nejsou vhodné min. dva roky. 
Brouci a mouchy ve skleníku, 12.3.2010
Prosím o pomoc. Letos využijeme skleník poprvé, ale co se malinko oteplilo, lezou tam brouci, takoví podobní, co otravují v kravíně krávy, nevím jak líp to popsat a lítají tam mouchy. Dala jsem tam mucholapku, tak se mouchy některé chytly, ale co ty... celý příspěvek >
Průchodky do sudu, 5.2.2010 Obsahuje fotku
 Danieli já bych na tu řasu udělal něco na tento způsob,10000l čerpadlo je na to jak brus a perforované síto se nechá sehnat,jen nevím jakou hrubost,pan Hrkal ale bude vědět..bude to v nějakých mikronech
Filtr, 16.1.2010 Obsahuje fotku
omlouvám se, ale dcera našla nějaké foto, ale jen celkové asi po měsíci provozu..musel jsem se zaregistrovat pro vložení foto
Filtr, 15.1.2010
foto nemám, ale je tam čerpadlo 1200 l/h..skoro to otočí 5x za 24h, někomu se to bude zdát hodně, ale v té 90l kořenovce je pohyb vody minimální..ještě jsem zapoměl dodat, že odkalovací mezera je asi 5cm mezi dnem a sítem a výtok ze štěrku do... celý příspěvek >
Filtr, 14.1.2010
všechno už jsem vyzkoušel dát do filtru o čem se tu píše, ale nejlepší je kořenová čistička z kalfasu na tři komory.Ze začátku jsem tomu nevěřil a pohrdal, ale nouze mě přinutila to oprubovat a nelituji! Výsledek byl vidět teda až po měsíci, jeden... celý příspěvek >
Dracena, 28.12.2009
Tak to máme naprosto stejný problém, už mi takhle odešla jedna dracena a teď tahle je ve stejném stavu jako byla vaše, mám ji cca rok),ale mám ji v keremzitu (nebo jak se to píše) kořínky ve vodě nejsou a je tam i ta trubička abych viděla kolik je... celý příspěvek >
Problémy s tz-4 k14, 12.11.2009
Ještě bych dodal, že při těžké zátěži, orba,práce v lese leju do nafty mot.olej, jako u dvoutaktu
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika