Příspěvky uživatele - 15.147

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pomologie nových odrůd jabloní, 1.4.2011
Máte pravdu, ale jsou lidé, kteří se na ty opylovací poměry zeptají. J. Kafka
Odstranění strarého bezu, 18.10.2010
Promiňte, ale to že se snažíte odstranit ze zahrady "BEZ ČERNÝ", je velká chyba. Vy jste zřejmě porovnávací metodou přišel na to, žer v dnešní době již tato rostlina je překonána jinými modernějšími rostlinami, aže ji nepotřebujete. Ale... celý příspěvek >
Řehtáč soudkovitý?, 24.8.2010
Pánové už jsem to tu psal kdysi. Píše se řechtáč, nikoli řehtáč. Od slova řechtati jako rachtati, řehtá kůň, ale to je jen tak na okraj.  Foto dole, je skutečný pravý řechtáč soudkovitý, mám tuto odrůdu doma sa své zahradě. Zraje skutečně v... celý příspěvek >
Červená růže jako solitéra, 17.6.2010
zkuste si najít odrůdu Zorka. Je to solitérní remotující poloplná floribunda červeno růžová, výrazná až křiklavá a vonící. Stačí i jeden keř, ale pokud máte místo, samozřejmě ve třech exemplářích bude bohatší. Poměrně málo trpí na skvrnitost. Juraj... celý příspěvek >
Černá růže, 17.6.2010
Klimeš, Norita...
Broskvon Diamond Princess, 2.4.2010
Dobrý den. Mám doma stromek pod názvem Lady Diamond a je to typ balkonella tedy zakrslá. Zda je to nektarinka nebo broskvoň, to zatím nevím. Kupoval jsem to ve školce v Litomyšli. Letos by mohly být první plody. Juraj Kafka
Doporučte kvalitní a co nejsladší odrůdu červeného rybízu, 21.1.2010
Co mě chuntalo tak byl červený Rolan. Sladký, naprotitomu Holanďák ostrý. Jinak říkají že Losan má sladší chuť. Bílá Viktorie nebo Vierlandenský. Z černých asi Ben Gairn - nesmrdí a sladký. Juraj Kafka
Jabloň rozela, 20.1.2010
Bohužel po Vandě zdědila sklony k hořké pihovistosti a proto je zapotřebí hlídat výživu a nepřehnojovat dusíkem a pokud to chcete pěstovat na velko, tak ošetřit vápníkem. Jinak kromě výše zmíněného souhlas s předchozími příspěvky... celý příspěvek >
Mezišštěpování jabloní, 25.11.2009
Zdravím, třešně i višně se úspěšně dají očkovat na ptačku nad zemí i v korunce (dle síly)  tzv. čipováním koncem července. Což je v podstatě Forkert v druhé míze. Akorád je třeba u odstávajících oček pásku obtáčet, aby se očko... celý příspěvek >
Odrůdy Pinkcot®, 26.10.2009
Krásně opsané z katalogu odrůd nejmenované západočeské školky. Prosím vás, tuto meruňku jsem si pořídil do výšky 500 metrů také jako pokus. Je velice výstižé, že meruňku berete jako pokus. Každá lokalita je neopakovatelná a tak výsledků je právě... celý příspěvek >
Slepice - kolik potřebují místa, 30.6.2009
Ano vejdou, ale pro pohodu zvířat méně znamená více. Zvláště v zimě, když nemohou pro sníh do výběhu, musí pobývat v kurníku a jestliže se tam budou tísnit, pelichajícím slepicím ostatní začnou vyzobávat krvavé mladé peří. Nehledě na vznikající vyšší... celý příspěvek >
Rajčata, 26.6.2009
možná chybí v půdě železo, zkuste dodat vhodným hnojivem a také se mi osvědčilo sázet k rajčatům zinie, žijí spolu v jakémsi přátelství a rajčata netrpí chorobami
Rajčata - pěstování v souladu s přírodou, 25.6.2009
ano, mohu potvrdit,  v květnu sečeme trávu už vyšší, jednoduše, kam chci dát rajčata, nastelu posečenou trávu vč. kopřiv ap. a to dost velkou vrstvu, nechám tak 1-2 týdny, pak nasypu kompostovou zeminu nemusí jí být mnoho, jen tak posypat a na... celý příspěvek >
Hrušeň na křížaly, 23.6.2009
Zdravím Nejlepší je buď prastará odrůda Špinka - tu mám doma. Nebo Muškatelka šedá. Juraj Kafka
Jaký druh angreštu mám koupit?, 23.6.2009
Kromě jmenovaných jsou dostupné na českém trhu také odrůdy: Remarka - raná červená hladká, plody s tenkou slupkou.Trny po jednom ale silné. Pax - středně raný červený a beztostný, poměrně velké plody s trichomy. Sem tam osten. Rixanta -... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika