Příspěvky uživatele - 35.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nízkotlaký lis, 18.3.2009
Dobrý den, vaše požadavky by mohl zplňovat například Wergler WSA 350,nebo nějaký podobný, ceny neznám, ale bude to starší model a stím spojené technické problémy a zhánění dílů. Reším podobný problém, viděl sem na fotkách malé svinovací lisy ale nic... celý příspěvek >
otočný puh, 18.3.2009
Dobrý den, náte někdo zkušenosti s pluhem APO 155? Mám MT8 132.2 a uvažuji o pořízení tohoto puhu, a také bych chěl nějakou štěpkovačku za tento malotraktor. Díky Zdeněk
TK, TZ, MT, Holder, 4.3.2009
Protože když vyšlápnete spojku, tak oddělíte motor od převodovky, ale převodovka a tím kola je poháněna dotáčejícímy se bubny, aby traktor nepopojížděl musí se vyřadit rychlost a nechat bubny dotočit, já to tak dělám, protože se mi nechce kupovat... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
Proto je divný, že v papírech píšou potřebný výkon 10 kw. Na druhou stranu až na ten řemen, který sem přetrh vlastní blbostí, sem spokojený, seká i polehlou vojtěšku
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
A nebyl by lepší mulčovač, to potom tu trávu budete sušit nebo odvážet?
TK, TZ, MT, Holder, 24.2.2009
Děkuju, tak je to stejné jako u sekačky Inzeco. Vloni sem řemen musel vymněnit, tak me zajímalo jestli to u vaší sekačky není řešeno jiným způsobem. A co na to váš traktor? Mám dvouválec a při rozjezdu toho má docela dost
TK, TZ, MT, Holder, 23.2.2009
Dobrý den rád bych se zeptal na vaši sekačku, jaký má pracovní záběr, jakým způobem sou poháněny bubny. Zajímá mě jestli je to stejné jako u sekačky Inzeco 1200?
TK, 21.1.2009
Zdravím všechny, mám MT8 132.2 a ten má ovládání zadních brzd táhly a funguje to bez problémů, seřizování je řešeno "stahovačkou" která se zajišťuje matkou, už sem dával nové obložení potom stačilo seřídit zajistit s vesele brzdit. Chtěl... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Díky, vůbec mě nenapadlo, že je něco takového možné, myslel se že je možná jen motorová nebo pohybová závislost.
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Dobrý večer, mám dotaz, proč potřebujete vypínat přední nápravu?  Sháním nějaké dokumenty (seznam dílů a návod) k pluhu APO 155,mockrát děkuji Zdeněk
TK, TZ, MT, Holder, 5.1.2009
Já sám rotavátor nepoužívám, ani TKáčko, mám MT 8 132.2,ale ve vesnici jedno je a tak můžu srovnávat co kterej stroj zvládá, i když ten rozdíl ve výkonu není až tak velkej, tak si myslím že ta dvou válcová Slavie toho zvládá víc a nedostává tak... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 5.1.2009
V tom rotavátoru ten jednoválec dostává docela záhul, je to na menší kousky
TK, TZ, MT, Holder, 5.1.2009
Dobry den, videl sem tento sazeč v akci a mel sem ho i   pučený, sází dobře, brambory to chce mít jen s malými klíči, jinak se olamují. Při sázení je lepší mít roztažená kola pomocí nástavců na cca 120cm aby se dalo jezdit brázdou a na... celý příspěvek >
MT8 - 132,2, 3.1.2009
Prosím o radu, máte někdo zkušenosti s lisem za malotraktor, mam MT 8 132.2,chtěl bych lisovat slámu a seno, cca 1ha na jedno sekání. Slyšel sem že by šel nějakej nízkotlakej. Díky za radu Zdeněk
MT8 - 132,2, 3.1.2009
Ja sem takhle lámal dědu, to víte ročník 1920 a já "mladej a blbej" jak říkal, pak jeden rok byl nemocnej tak sem je tam nacvakal sazečem sám bez jeho rad a jak koukal, a dneska si je sází sám a je spokojenej
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika