Příspěvky uživatele - 154.176

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nemoc jabloní, 17.10.2009
Díky za radu. HS
Nemoc jabloní, 17.10.2009
Korová nekróza mé stromy netrápí. Jablka jsem měl pihatá od strupovitosti a to hlavně goldena a galu.
Podpěra pro maliníky, 17.10.2009
Dobrý den, chtěl bych požádat o radu. Na jaře zasazené maliníky mi vyrostl asi do metru a začínají mi polehávat. Chtěl bych se zeptat, jak toto řešíte, jak vůbec vypadá taková podpěra pro maliníky? Omlouvám se za tuto hloupou otázku, ale já s... celý příspěvek >
Mulč přes zimu?, 17.10.2009
Dobrý den, já jsem letos poprvé mulčoval posekanou trávou a řekl bych, že to stromkům docela prospělo. Můj plán byl takový, že zbytek trávy, který ještě u stromkům zůstal, nechám i v zimě a odstraním ho až v jarním období, kdy budu stromky opatrně... celý příspěvek >
Nemoc jabloní, 17.10.2009
Dobrý večer. Na zahrádce mám několik jabloní, které nebyly nikdy chemicky ošetřeny proti nemocem. Bohužel jsem zjistil, že to asi bez chemie nepůjde, tak bych se Vás rád zeptal, zda-li se jabloně stříkají také na podzim po opadu listí, stejně jako... celý příspěvek >
Vaše Top ten odrůdy hrušní, 14.10.2009
Dobrý den, já bych se tu rád zeptal, jestli tu má někdo zkušenost s odrůdami Vonka a Vila.            Děkuji.
Jaká je to hrušeň, 4.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, co je toto za odrůdu hrušně. Dozrává v tomto období a je moc dobrá. Děkuji H.
Co je za odrůdu?, 4.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem navštívil desítky let opuštěnou a zanedbanou zahradu v již dávno zrušené vesnici. Zde jsem nalezl několik druhů jabloní. Ctěl bych Vás požádat o určení jejich názvu (bude-li to vůbec možné). Děkuji HS
Co je za odrůdu?, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych Vás požádat o identifikaci odrůdy mé jabloně. Máme jí na zahradě už dlouho a netušíme, jak se jmenuje. Zraje právě v tuto dobu, je trošičku nakyslé, voňavé a docela dobré. Děkuji. All
Nashi, Hosui, Kumoi, 26.9.2009
Dobrý den, já bych se rád zeptal, jakým rokem začíná npo výsadbě nashi plodit a jak se tyto stromky sříhají. Děkuji. Ž.
Fíkovník, 26.9.2009
Znamená to, že když jsem si přivezl z Bulharska semenáček, který jsem si vyrýpnul u keře fíkovníku, který měl velkou spoustu plodů, že se (asi) nikdy úrody nedočkám? Já jsem si ten semenáček zasadil do květináče a mám ho na zaskleném balkoně. Po pár... celý příspěvek >
Dá se ještě roubovat?, 24.9.2009
Díky za informaci. Ž.
Dá se ještě roubovat?, 24.9.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli budu moci příští týden ještě roubovat (očkovat) hrušně. Není to už pozdě? Díky za odpověď. Ž.
Podnož pro hrušeň, 22.9.2009
Dobrý den. Rád bych se zeptal, jestli se dá vytvořit řezem na hr. semenáči stromek menšího vzrůstu. Paní v zahradnictví mi říkala, že to moc řezat nemám, nebo to budu mít samou větev bez plodů. Konkrétně se jedná o odrůdy Amfora, Vonka a Karina. Ptám... celý příspěvek >
Rozestupy mezi hrušněmi, 19.9.2009
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jaké rozestupy mám nechat mezi hrušněmi, které jsou roubovány na hr. semenáči. Děkuji za radu. Ž.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika