Příspěvky uživatele - 76.106

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Oprava motoru slavia jednoválec diesel, 28.3.2010
Jde o kliku..
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 7.3.2010
Tak tu kliku ani neshánějte pokud nechcete přijít o ruky.. tyhle motory se startují řemenema pokud je s předkomůrkou tak to chce doutnáky nebo žhavič..
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Andy motory 1D80 se používaly ve frézách M6, PFD-63 a Tj 6,5. To ztrátové mazání je tam na tom principu že po 35 otáčkách klikového hřídele pístek poháněný ozubeným kolečkem přes šnek od kliky vstříkne dávku oleje ke dvěma ložiskům na klice a odtud... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Kompresi jsem zatím neměřil, nebyl důvod motor chytá. Pokud máte motor s předkomůrkou a natočíte jej bez žhavení tak máte kompresi až moc dobrou, většinou bez doutnáku nebo žhavení v tomto období nechytnou. Co byly novější modely s přímím vstřikem... celý příspěvek >
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
Andy já ten motor již nějakou dobu vlastním a měl jsem jej rozebraný do šroubku takže něco o tom ztrátovém mazání vím..
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 4.3.2010
No tak olej bude brat stopro když je to dvoutakt se ztrátovým mazáním..
Motor Slavia diesel 1válec vzduch, 2.3.2010
Hodně kouří je dost široký pojem, kouří stále nebo jen v tahu po přidání plynu? Dále to může být slabý tlak vstřikovače nebo vadná tryska, nebo špatně nastavený předvstřik paliva atd., záleží taky v jakém stavu je celkově motor, tedy pokud již není... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 2.2.2010 Obsahuje fotku
Svíčka je Brisk 21R42 a vyšla na 170Kč.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 2.2.2010
Měl jsem tam původně doutnák se šroubením M12,jestli to bylo origo nebo po úpravě to již nevím ale závit v hlavě byl již poškozený a podfukovalo to tama. Nejdříve jsem to vždy nahříval horkovzdušnou pistolí a pak to chytlo ale bylo to zdlouhavé a... celý příspěvek >
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 1.2.2010
Já dám tak půl plynu a několikrát otočím ručně řemenicí až se ozve tryska že dává palivo, pak zapnu žhavič napočítám do desíti a zaberu za řemen. Většinou tak na potřetí zablafká..
Vari - převodovka DSK-317, 22.1.2010
Pokud ta MTP-32 má vážně kuželové soukolí tak bych nad ní neváhal a ty dva tisíce bych již přidal pokud bych uvažoval o nové. Dosud jsem měl za to že jsou jen na agzatu. U té Hondy nejde ani tak o ten výkon, dvoutakt Jikov dává taky výkon jako Honda... celý příspěvek >
Krovinorez - dvojtakt vs štvortakt, 22.1.2010
Já mám 4-MIX Stihl FS-87,používám jej k vysékání ve vinohradu a kam se nedostanu s bubnovkou na dočištění a jsem s ním spokojený, zatím jede bez závad
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 15.1.2010
Ta cena bývá většinou pokud je trocha zachovalá kolem těch dvaceti tisíc, občas někdo sežene i o hodně levněji ale to už je velké štěstí. Já mám sice jen PF-ku ovšem s motorem 1D80,to je ten samý co je v Tj-čku. Používám ji pouze na dřevo a ve... celý příspěvek >
Tera - výměna motoru za 4-takt, 22.12.2009 Obsahuje fotku
Ta řídítka tam ale sedí.
Tera - výměna motoru za 4-takt, 22.12.2009
Jak píše tady kolega přede mnou je pravda že ty motory jsou rozdílné a to v délkách hřídelí a jejich tvarech, ty na sekačku je mají delší. Pokud je to na Vari tak to musí být typ GSV 190A N2G7 SD. Je možné že ta 190-ka může být na starou T-20ku... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika