Příspěvky uživatele - 21.226

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Katalpa, 31.5.2009
díky
Katalpa, 23.5.2009
Dobrý den, objednala jsem si ze zásilk. zahradnictví katalpu. Měl to být stom, ale mám strach aby to nebyl spíš keř... má malý kmínek asi 10 cm a z toho rostou 2 asi 60 cm větve, které začínají od spodu obrůstat.  Co s tím? Mám tu jednu větev... celý příspěvek >
Živý plot z dubu?, 22.5.2009
Dobrý den, chtěla bych založit živý plot, o délce asi 30 m, výšce kolem 2,5 - 3m,  na jižní straně. Mám možnost levně získat duby z lesní školky, ale nevím zda se z dubů dá dělat živý plot. Našla jsem tady diskuze o živých plotech z habrů a... celý příspěvek >
Mochyně peruánská, 27.2.2009
Pokud chcete tu Mochyni která má jedlé plody musíte si koupit tu na jejímž sáčku je napsáno Physalis peruviana. Na obalu sáčku jsou lampionky ve světlé barvě.Ta okrasná má na obalu lampionky v červené barvě.
Nashi, Hosui, Kumoi, 23.2.2009
Tak to vypadá,  že si pořídím pouze jednu a to asi odrůdu Chojuro.Tak nějak jsem doufal, že ty plody z obchodů jsou kvůli transportu z Číny trhány předčasně a u nás by mohli na stromech dozrát o něco víc, ale jak to tak čtu tak to asi zase... celý příspěvek >
Nashi, Hosui, Kumoi, 22.2.2009
Chci letos nakoupit tyto odrůdy, jak jsou na tom chuťově plody vypěstované u nás.Ty o obchodů mě zrovna dvakrát moc nelezou.Díky
kácení ovocných alejí, 21.2.2009
Zajímalo by mě jak to chcete řešit v lesíchvy co byste všechno nejradeji vykáceli.Desítky možná stovky kilometrů silnic vedou lesama takže jak, vykácet lesy kolem silnice třeba pás 100m široký, aby když se po silnicích prohání šumacherové měli dost... celý příspěvek >
Chilli papričky - pěstování v květníku - klíčení semen, 18.1.2009
Dnes jsem na aukru narazil na toto - semena Bhut Jolokia - NEJPÁLIVĚJŠÍ paprika světa cena je teda trošku větší 10semen/200kč přemýšlím, že to zkusím loni jsem pěstoval habanero a ty se dali po preparaci semen a velkou odvahou sníst tak chcu... celý příspěvek >
nove exoticke ovoce, 8.1.2009
Ochutnal jsem pouze čajot který jsem koupil v tescu za 23kč.Mě nechutnal, manželce hodně a druhej snědla sama.Chutí něco mezi okurkou a kedlubnou, možná utrhnuto čerstvě ze záhonu v jižní am.či kde se to pěstuje tak to chutná jinak takhle nic moc mě... celý příspěvek >
Ziziphus, 27.12.2008
Mám ji asi 5 let loni a letos kvetla letos až na začátku září květy hned opadaly, ale i kdyby zůstali tak plody asi těžko stihnou dozrát. A to bydlím 20km jižně od Brna.Podle mě jen velkohubá reklamní akce zahr.společností.
informace o pěstování fíku - smokvoň, 25.10.2008
Mám je už několik let venku -bydlím blízko Brna - plodí bez problému poslední dvě zimy aní nenamrzli.nemám je dokonce ani u zdi, ale o samotě u plotu.
Mám je zalít, 25.10.2008
koupil jsem si kaktusy / začátečník / došli bez květináčků tak jsem je zasadil do koupené zeminy pro kaktusy.Mám je zalít nebo ne.na většině forech čtu že ne, až na jaře to vydrží až do jara bez vody.můžu je mít v jakékoli teplote co je na zimu... celý příspěvek >
Mořská cibule, 18.10.2008
Mořská cibule je celá jedovatá.
zimolez kamčatský - top odrůdy, 11.10.2008
Já mám zimolezy 3 rostliny asi 6 let koupeno v zahr.chovanec na každém keříku cca 20 - 30 plodů takže nic moc.
Pýchavka - vatovec, 21.9.2008
Dobrý den dnes jsem na - aukro -  četl také inzerát - pýchavka obrovská baleno ve sklenici, objednal jsem uvidíme moc nevěřím že něco někdy vyroste, ale rád se vším experimentuju.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika