Příspěvky uživatele - 208.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Borovice Pinie, 3.6.2009
Pane Martine, já jsem Pinii na jaře 2008 koupila u pana Havlise ve Chumci u Krumlova, měla cca 1m. Zimu přezimovala v kontajneru, ve kterém jsem ji koupila, pod střechou, ovšem venku, spolu s Araukárií (cca 0,5 bm).  Nejnišší... celý příspěvek >
Delonix regia?, 21.4.2009
Tak mě po zimě neobrazil ani jeden semenáček. Všechny buď uschly nebo nevím. Znovu už začínat nebudu.
Plumérie, 11.3.2009
Dobrý den Petro, Myslím, že plumérie rozhodně nepřežije, je to tropická rostlina, ale to asi víte. Na dovolené v tropech jsem si ulomila konce větviček.  Kdekoliv se větev zlomí, rostlina roní bílé mléko jakoby z dužiny (Nevyzrálé... celý příspěvek >
Listnaté stromy, 19.2.2009
Nejde o dřevo. Žádné stromy by se rozhodně neměli kácet v době, dky jsou v nich hnízda ptáků s vajíčky nebo již s mláďaty. Nevím zda je na to zákon , ale z logiky přírody předpokládám, že ano.  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika