Příspěvky uživatele - 135.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nářadí zn. Berlan, 18.3.2011
Dobrý den chttěl bych koupit štípačku Bhs 1350-10T Berlan.Mužete někdo sdělit zkušennosti s tímto strojem? Poruchovost atd. a také zkušenot s firmou, která toto dodává.            Děkuji... celý příspěvek >
Lilie v kvetinaci, 31.8.2010
Když zasadím lilie do květináče, tak se musí na zimu schovat i s květináčem? Mají se schovat do tmy, nebo jen do pokoje kde se netopí a je tam 10 stupňů? díky za odpověď. nadanikodemova@seznam.cz
Křovinořez oleomac, 15.5.2010
Vytahni a vyčisti filtr v nádrži paliva, popřípadě vyměnit.
Jonsered, 13.5.2009
Cena válce čerpadla 108,-Kč, cena náhonu olejového čerpadla 241,-Kč.
Motor jikov, 15.2.2009
Mám motor Jikov 1433.Koupil jsem ho starší.Po vyčístění běhá na volnoběh bez chyby i startuje na volnoběh.Po přidání plynu motor houpe a take nejde za plynem při přidávání. Prosím o podrobnější vysvětlení jak je to s tím regulátorem, případně jaká... celý příspěvek >
elektrická motyčka, 21.5.2008
Dobrý den, koupila jsem si elektrickou motyčku od Gardeny EH 600/20 a mám z ní velkou radost. Mohu jenom doporučit, funguje to perfektne - ušetří hodně času a námahy. Ručně bych nikdy tak dokonale neprovzdušnila a nenakypřila půdu.  Je to... celý příspěvek >
oleomac 244f, 14.7.2007
Prosím o radu ohledně olejového čerpadla pily oleomac 244F. Pila špatně mazala a propouštěla olej na mazání řetězu do motoru, takže značně kouřila a zanášela se svíčka. Vyměnil jsem O-kroužky na čerpadle (manžety jsem neshnal) a čerpadlo přestalo... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika