Příspěvky uživatele - 160.65

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přeseknutý kmínek révy, 1.7.2010
Jesliže sazenice nevyžene dva schopné kmínky, tak nevyžene ani jeden schopný. J. Jadrný
Přeseknutý kmínek révy, 30.6.2010
Nikdy nenechávejte jen jeden. Parašutista má též záložní padák. Nechte 2 nebo 3, vyvazujte ať se nevylomí a jsou pokud možno pěkně rovné a při řezu se rozhodnete pro 1 (nebo 2) nejvitálnější. J. Jadrný
Úplný amatérský začátek, 30.6.2010
A ještě něco, myslím, že hlavy jsou zasázené vysoko. Většinou se každý snaží na zimu vytvořit hliněný růvek nad roubováním. Při velkých mrazech a vymrznutí kmínku, se zapěstuje ze spících oček nový (nové). J. Jadrný
Úplný amatérský začátek, 30.6.2010
Tisíckrát souhlasím s tímto příspěvkem. Jinak: i zkušení vinaři se učí celý život. J. Jadrný
Zapěstování kmínku z výhonu, 30.6.2010
To Vám nikdo nezaručí, jak vyroste. Přece podle toho jak vyroste, jej při řezu zapěstujete na kmínek, nebo sestříhnete a budete čekat další rok na kmínek. Proč to chcete vědět už teď? J. Jadrný
Réva do jílu, 30.6.2010
K Zyjan (205) I ten hmyz a ptáci poznají co dobré jest. J. Jadrný
Perenospora - 7. června, 30.6.2010
K Mirek 959: Postřik proti plísňovým chorobám se všeobecně provádí jen a hlavně ze spodní strany listu. Stříkáte-li shora má účinek pouze ta část postřiku, která se dostane náhodou na spodní stranu listu. J. Jadrný
Perenospora - 7. června, 30.6.2010
U stolních max. jeden hrozen na letorost. Záleží také v jaké kondici je hlava a kolik oček jste nechal na hlavu. Zatížení různých odrůd lze též najít na různých int. stránkách. J. Jadrný
Zapěstování kmínku z výhonu, 30.6.2010
Takhle v krátkosti radit nelze. Pěstování révy není jednoduchá záležitost ani u interspecifických (částečně odolných proti plísňovým onemocněním) odrůd. Při troše dobré vůle se dá vše najít na různých internetových stránkách. Tady se diskutují různé... celý příspěvek >
Prosím poraďte - nemoc nebo škůdce, 29.6.2010
Není to padlí. Pravděpodobně se jedná o nedostatek nebo přebytek některého prvku. Jestli je toho málo, nedělal bych z toho vědu. Někde na internetu jsem dřív našel fotografie k této problematice. Zkuste to. J. Jadrný 
Málo rozvinuté květy, 16.6.2010
Některé broskvoně tento typ květu mají, myslím si, že to není žádná závada. Jadrný J. 
Vinná réva nám pláče, 29.4.2010
Již jsem to tady jednou někde psal. To, že réva pláče, nemá vůbec žádný vliv na úrodu ani na vitalitu keře!!!  Jaromír Jadrný
Arbofert - broskev, 16.4.2010
Chci zkrátka vědět, zda je na trhu plnohodnotná náhrada. Používal jsem jej úspěšně proti nastupující chloroze. Jadrný J. 
Arbofert - broskev, 15.4.2010
Může někdo poradit, čím nahradit hnojivo na list - Arbofert broskev? Jadrný J.
Prodej sazenic - Krausovi Mělník, 21.1.2010
Vracím se ještě k panu Ludvíku Osičkovi z Velkých Bílovic, ul. Fabián 1173. Kupoval jsem u něho sazenice osobním odběrem. Sazenice byly kontejnerované a v dobré kondici. To mně ovšem bylo k ničemu, když jsem po dvou letech zjistil, že ty nejvíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika