Příspěvky uživatele - 154.90

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlaková myčka s vlastním zásobníkem vody, 1.11.2009
Tlaková myčka s vlastní zásobou vody není. Takřka každá studenovodní myčka je samonasávací - v tomto režimu je mírný pokles tlaku. Při koupi myčky máte na krabici napsaný hodinový průtok vody - u hobby strojů něco kolem 400l/hod. Tudíž... celý příspěvek >
Živý plot z bobkovišně, 9.10.2009
O jedovatosti bobkovišně vím ale nevím, proč by si v ní měly děti hrát na schovávanou! Vzhledem k velikosti našeho pozemku a vzhledem k tomu, že živý plot je bariérou od silnice I. třídy, tak si u bobkovišní jistě hrát nebudou.
2m živý plot rychle a na dlouho - je to sci-fi?, 9.10.2009
souhlasíms thujemi jako hřbitovními dřevinami, já momentálně vysazuji živý plot z bobkovišní, neopadají a vypadají moc pěkně. Měla jsem stejné požadavky, aby byly neopadavé a byly jak široké, tak vysoké.
Živý plot z bobkovišně, 22.7.2009
Chci vysadit živý plot z bobkovišně, jak daleko by měly být sazeni od sebe, aby tvořily pěkný hustý porost? Jak bych měla půdu připravit, aby se sazeniním dařilo? Díky za odpověď.
Převodovka ke grilu, 28.6.2009
všechno se dá zredukovat
Kůrovec na meruňce?, 28.5.2009
Mám stejný problém - meruňka (Maďarská) 5 let  - pomalu usychá nějaký červotoč - dá se s tím něco dělat, za radu mockráát děkuji
Co všechno hnojíte slepičáky?, 24.5.2009
V jakém poměru mícháte ty slepičáky s deštovkou?
TK, TZ, MT, Holder, 9.4.2009
Zdravim.Dily na uzaverku zadni napravy jsem si nechal poslat od Machacka z Drnholce.
TK, TZ, MT, Holder, 30.3.2009 Obsahuje fotku
Uzaverka jse da dodelat i na zadni napravu, vyjde to asi na 4500KC.
výběr tlakové myčky, 29.3.2009
Vaše úvaha je správná, musíte vyměnit gufera a manžety, ostatní díly, pokud vypadají nepoškozeně můžete nechat. Je potřeba ovšem zkontrolrvat důkladně vrchní ložisko (hlavně dosedací plochu pístů) a písty zespodu, protože pokud toto běhalo v emulzi,... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 10.2.2009
INFORMACE O RIZENI MT8-132 Prosim o sdeleni rozmeru manzet hydraulickeho valce rizeni a pokud mozno i zdvihu tohoto valce.Chci jsi vypocitat obsah valce nad pistem i pod pistem.Dale by mne zajimalo kolik je potreba otacek volantu z jedne krajni... celý příspěvek >
Metaltec-1 - přídavek k oleji, 5.2.2009
Pane GL., jistě jste si přčetl v mé odpovědi, že panu J.S. neberu jeho zkušenosti, jenom jsem reagoval na příklad s Wapkou, který byl úplně mimo, a pro mě jako červenej hadr. Moje středoškolské vzdělání v úplně jiném oboru mě jaksi neopravňuje k... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 6.1.2009
host - xxx.xxx.4.243 (?), 5.1.2009 12:58 Rád bych se zeptal pana 154.90 jesli šroubení a dosedací plocha vysokotlaké hadice s pistolí je jaksi normalizovaná či co. Jestli hadici od KÄRCHERa na čištění potrubí odpadu lze použít na jinou značku myčky.... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 3.1.2009
Pane 71.52, co má Kärcher mě nezajímá, srovnáváte nesrovnatelné! Kränzle 135 je stroj pro profesionální užití (například Vámi uváděné písty má K135 potažené keramikou), důležitý je i obsah oleje v čerpadle, materiál hlavy, ventily, regulační píst a... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 2.1.2009
Dobrý den, prodávám a opravuji čistící techniku. Při výběru hobby tlakového stroje není důležitá ani značka, ani tlak, barva a výrobce, ale váha stroje.  Jednoduše v obchodě vemte do rukou krabici se strojem a vše co je pod cca 10Kg... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika