Příspěvky uživatele - 7.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vánoční kaktus chřadne, 9.12.2010 Obsahuje fotku
Máme vánoční kaktus a začal nám chřadnout... přikládám fotku... čím to je způsobené? Může to být přelitím? Díky za rady
Moruše - hledám jakékoliv informace, 2.11.2010
Dobrý den! Máme na zahradě už 5 let stromeček moruší, přesný druh nevím, kupovala jsem to cca před 5 lety v nějakém zahranictví jako "moruši". Už je to pěkný stromeček cca 2 m vysoký, na jaře vždy obrazí lístky, je pěkně košatý, ale kvítek... celý příspěvek >
Co s cedrem?, 24.8.2010
Zkuste škrábnout do kůry té suché části, bude-li to pod ní zelené, tak ještě obrazí, pokud to tam bude hnědé, tak je lepší to odstřihnout. V tom případě bych to seřízla až k té zbylé větvičce, dala tam tyčku a větvičku na 2-3 místech přivázala.
Natírání kmenu vápnem, 21.2.2010
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli můžu natřít kmínky ovocných stromků (jabloně, hrušně, brosvoně a meruňky) bílým nátěrem, který se používá v interierech (Primalex apod.) Pokud se jen trochu zamyslíte nad chem. složením Primalexu, musíte... celý příspěvek >
Lze ji pohnojit starým cementem?, 29.11.2009
sypat cement na zahradu (jako zdroj vápníku) je samozřejmě blbost  - vápník je vázán v silikátové (popř. aluminátové) struktuře, takže jeho biodostupnost bude horší nežli u vápna. K výrobě se dále používá struska a různé popílky... celý příspěvek >
Kočka na zahradě, 21.11.2009
Tak nevím, asi mám divnou zahradu nebo divný kočky. Moje zahrada hýří uprostřed města (v kolonii rod.domků) keříky, stromky i kytkami, mám i zeleninovou zahrádku s jahodama, hráškem a tak tak podobně. A k tomu máme dva kocourky. Podotýkám že... celý příspěvek >
Béžová krupice na listech oleandru, 21.11.2009
Přestěhovala jsem stromečkový oleandr z terasy domů a asi po 3 týdnech se během dvou dnů na listech objevila hrubá béžová krupička (hrbolky, které jdou stáhnout nehtem). Nevíte prosím co to je???
Pavlonie plstnatá, 2.11.2009
Zdravím, my máme pavlovnii již 3.rokem, přes zimu ale vždy pomrzne, pak vyrazí zcela odspodu. Letos měl výhon 1,6m, listy veliké, ale nyní jsou již opadané.
Starkl - originalita ruzi?, 25.9.2009
Zdravím, France Libre od Starkla mám, je opravdu nádherná, ohnivě oranžová, při odkvětu oranžovo-červená. Je to už starší růže a jelikož si f. Starkl v Čechách růže pěstuje sama, tak je i nižší cena. V.
Jaké rostliny jsou vhodné, 12.9.2009
Díky za typy. Zkusím zasadit stromky, které obeženu vysokou dřevěnou ochranou (jak se dává u nových parkových výsadeb). Uvidíme. Doufejme, že přežijou jak sucho, tak i kapající motorové oleje apod.
Skvrny v kobercovem travniku, 26.8.2009
Hnojiva Compo prodává firma Agroefekt, která má sídlo nedaleko Prahy v obci Mstětice. Dejte si do vyhledavaše na internetu "Hnojivo Compo" a uvidíte. Mám pocit, že je ještě prodává jedna firma nedaleko Brna. Výrobce dopuručuje dávkovat 25 - 50 g/m2.... celý příspěvek >
Měděný drátek ve stonku - prevence plísně?, 5.8.2009
1. kdybych si byl jist, že měděný drátek se ve stonku prakticky nerozpouští, vůbec bych tuto debatu nesměroval na provedení nějakých analýz. 2. vůbec nevěřím tomu, že by neexistovaly limity na měď v zelenině! - pak by postrádaly smysl i první... celý příspěvek >
Pyracantha coccinea - hlohyně šarlatová, 4.8.2009
strupovitost, postřik stejně jako u jabloní, napadené plůdky odstranit a zlikvidovat
Hnojení na list - koncentrace hnojiva, 30.7.2009
Zcela záměrně se vyjádřím jenom ke koncentracím: osvědčily se mi koncentrace 0,5% (tzn. 5 gr v 1 litru) prakticky u čehokoliv - CaCl2, borax, močovina. Jsou to koncentrace spíše na spodní doporučované hranici, vidím však reakci stromů a současně mám... celý příspěvek >
Houba v kmeni jabloně, 29.6.2009
Dobrý den.Máme na zahradě jabloň asi 40 let starou.Uprostřed kmene se udělala díra a v ní houba.Obáváme se, že to jde až do kořenů.Mohl by mi, prosím,někdo poradit, zda je možné ten strom ještě nějakým způsobem zachránit.Tyto jabloně se již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika