Příspěvky uživatele - 106.146

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cider - výroba, 20.10.2010
dobry den, kolik pridavate te dextrozy na litr mostu? resp. na jakou cukernatost most doslazujete? po vylisovani mam most s cukernatosti 10 stupnu. dekuji!
Zasadit cesnek bez moreni?, 14.8.2010
Zkuste nasázet odrůdu Dukát a na jaře postříkat proti houbomilce.
Modrá skalice ano či ne?, 14.7.2010
Nás napadlo tu modrou skalici nalít skimerem do filtrace, ať se usadí ve filtračním písku a ne v bazénu. Jsem v tom ale naprostý laik.
Nektarinka - škůdce, 27.5.2010
Tak jsem napatlal na kmínek "chemstop" a doufám že to je nahryzané těma mravencama.
Nektarinka - škůdce, 26.5.2010
Dobrý den, tak mravenci tam nějací jsou, tak "jdu po nich" co se týče lokality Perná- Pálava, co se týče plodů tak mám ještě krapet i větší,každopádně díky za radu Pavel
Nektarinka - škůdce, 26.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, něco mi vykusuje nektarinku-viz foto červivé nejsou.Poradí někdo. Děkuji Pavel 
Jak se zbavit krtka, 20.10.2009
Včera jsem dal SAVO, do rána byl sice pryč, ale vedle :-), dnes jsem dal do díry chlorové tablety do bazénu. Uvidím zítra a napíšu výsledek. Předevčírem sirné knoty a foukal jsem mu do nory vysavačem. Asi se mu to líbí, tak nevím. Budu dál... celý příspěvek >
Mulčovací kůra pod jahody?, 23.7.2009
Asi před 20 lety jsem založil záhon jahod asi 4x6 m opatřený dřevoštěpkou z likvidace komunální zeleně. Vzhledem ke skutečnosti, že se jednalo o štěpku převážně z tvrdého dřeva /i vlivem růstu v prostředí s nedostatkem vláhy/, tak byla tato... celý příspěvek >
Jak na kuny, 8.7.2009
Dobrý den, měli jsme 12 slepic a ted máme 3 furt nám je odnáší kuna úplně celé pryč. Nevíte jak se ji máme zbavit? Lucikalinka@seznam.cz
BDR 700 dokumetace, 2.6.2009
DObrý den, koupil jsem si tuto sekačku z roku 1993 v celkem dobrém stavu. Tento typ je ještě s pohonem přítlačnými kolečky. Má někdo k tomu návod a nebo technickou dokumentaci? Jaký je hlavní rozdíl k novější verzi, Myslím tím halvně ovladatelnost... celý příspěvek >
Nektarinka - poradí někdo?, 16.5.2009
Nikdo neporadí?
Nektarinka - poradí někdo?, 14.5.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu.Na na listech nektarinky vznikají "díry" viz.foto co s tím? . Děkuji za radu Pavel
jarní výsadba, 13.3.2009
Dobrý den.Jakou plochu pole osadím jednim kg česneku? Mám benátčan a nevím jak si rozložit dálší plodiny. předem děkuji za odpovědi.
Jovan, 18.2.2009
děkuji za odpovědi.jsem začínajicí pěstitel. Ještě by mně zajímalo jak je to z přihnojováním. mám možnost mít slepičí trus z hoblinami tak jak to použít.Dík všem.
Jovan, 18.2.2009
Moc děkuji za odpověd. Záleží co je myšleno větší množství?Já jsem si teť sehnal 10kg. Pan kozák mi psal nasadit. mně taky napadlo tu sadbu nějak uskladnit a nasadit jí na podzim. tak nevím.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika