Příspěvky uživatele - 210.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Briggs and Stratton - nepouzivana sekacka, 13.6.2012
Dobry den, mam doma sekacku partner a kdyz se se k ni dostal tak mam s ni problem - sekacka jde v pohode nastartovat kdyz je studeny motor, po chvilce sekani se jakoby pri startovani ztraci komprese a pozdeji kdyz je zahrata nejde uz vubec... celý příspěvek >
Stalozeleny, neopadavy, nejedovaty, rychlorastuci plot, 19.3.2012
zdravím. já bych zvolil habr. cca 30 za rok
Sekacka Partner Q 45 Briggs&Stratton, 7.1.2012
Dobry den, Prisel sem k teto nove celkem nepouzivane sekacce a mam s ni problem.Popsal bych to tak ze ji jde nastartovat, za studena v pohode ale po nake dobe provozu se jakoby vytraci komprese a po delsim zahrati uz ji nejde nastartovat.Vylil... celý příspěvek >
Červci, 12.10.2011
Dobrý den, prosím o radu jak bojovat s červci. Děkuji za rady naschledanou
Dýně hokaido - hybrid, 10.9.2011
Dyně Hokajdo jsem si předpěstovala v sadbovačich a pak přesadila do samozavlažovácích truhlíků 60cm-knutových,,Lebiš" po 2 rostlinkach.Paráda, musím se přiznat, že jsem je jenom 2x pohnojila a víc se nestarala, ale z 2 truhliků jsem sklidila 9... celý příspěvek >
Black & Decker GL701, 28.6.2011
Dobrý den, může mi někdo poradit, jestli mám jít do koupě el.strunovky zmíněné v názvu příspěvku?Děkuji
Partner P56-875DWA, 27.4.2011
Co říkáte na tento stroj? Oplatí se ho koupit nový za cca 9200kč? mám cca 2500 m2 zahradu, kterou nebudu kosit najednou.
Gloxinie, 20.2.2011
vytahuje se jen, když má málo světla, nevím co tím myslíte, že byla naproti oknu, měla by být na papapetu okna, každých pár centrimetrů od okna se snižuje hodně světlo, V.
Kopretinovec - zimování, 19.2.2011
nevím, jestli je v pořádku, že kopretinovec nemá listy, já jsem ho seřízla na podzim a dala do sklepa na okno a když začal obrůstat, dala jsem ho na verandu k oknu a už je celý košatý, docela mě překvapilo, že vypije dost vody, teď ho začínám trochu... celý příspěvek >
Doporučte výraznou dekorativní a nenáročnou květinu do obývacího pokoje, 5.2.2011
já mám nejlepší zkušenost s fikusem benjamín, je nenáročný, dá se tvarovat, nepotřebuje oporu, mám zelený fikus i panašovaný, benjamíny jsou s různými dekorativními listy, zbarvenými do barvy bílé, žlutavé, světle zelené, listy má buď větší nebo... celý příspěvek >
Jak znechutit srnkám naše tůje a stromky?, 5.2.2011
Se srnkami a zajíci bojuji na své neoplocené zahradě už léta, protože jsem vášnivá zahrádkářka a je mi líto každého okousaného stromku a keře. Několik let používám přípravek Aversol, kterým natírám keře, také rozvěšuju pár sáčků, do kterých dávám buď... celý příspěvek >
Campanula, 5.2.2011
Rozinko děkuji za váš příspěvek, já jsem fialové zvonečky zasadila na podzim ven, ale nevím ještě, jak dopadly, bílé jsem nechala na verandě a daří se jim dobře. Takže v létě uvidíme, jak kytičky dopadly a budu ráda, když se pak ozvete a já taky... celý příspěvek >
Jiřiny - řízkování, 4.2.2011
já mám jen nízké drobné jiřinky truhlíkové, v březnu některé zasadím do květináčku a dám je do nevytápěného skleníku a když vyrostou tak 10 cm, tak některý výhonek vylomím, nechám jen 4 vrcholové listy, ostatní odstraním a řízky zapíchnu do zeminy na... celý příspěvek >
Množení milion bells výsevem, 4.2.2011
tak já jsem milionky ze semen nepěstovala, jejich semínka jsem v obchodě neviděla. Letos jsem vysela begonie pnoucí, nevzešla ani jedna, dále kopřivu "rococo", vzešly všechny, surfinku růžovou Velvet vein 1, prozatím vzešly tři, hledíky... celý příspěvek >
Campanula, 4.2.2011
Máte krásné campanuly, jak ženicha tak nevěstu. Mně se tyto rostlinky nedaří pěstovat, ale moc se mi líbí. V těchto dnech jsem koupila v Kauflandu také campanuly, a to bilé a fialové zvonečky, nešlo odolat, byly samý květ. Myslím že ženich a nevěsta... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika