Příspěvky uživatele - 6.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Živý plot ze smrků, 17.8.2010
Živý plot ze smrčků je potřeba trochu sestříhávat od začátku, ale pokud to někdo neudělal, dá se to ještě dorovnat. Já mám živý plot něco málo přes 2m vysoký a udržovaný v této výšce, další je kolem 1m a taky je to konečná výška, další 3roky vysazený... celý příspěvek >
Štěpařský vosk, 8.5.2010
V archivu je stejně pojmenované vlákno, ve kterém jsou desítky fundovaných přípspěvků. 
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 17.3.2010
Nebojte se, jak už tady psali ostatní, sluníčko a jarní vzduch trávních vysuší a je po plísni. Ten problém vidím všude, příroda se s tím poradí. Pocházím z Jizerských hor, tam jsou zimy dlouhé a vždycky se nám trávník krásně zazelenal. Měl jsem na... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 25.1.2010
Rotavátot je dobrá věc.Malotraktor s rotavátorem mě udělal něco, co se podobá poli. Ale má to ke mě kus cesty, žiju mimo obydlenou oblast. Navíc na horách je země těžší a kamenitá. Taky potřebuju zaorat hmůj, ja zahrádku 2 ary se vše nevejde. Naviják... celý příspěvek >
Naviják a pluh pro ruční orbu, 25.1.2010
Stroj MF má sice závěs, ale pluh neutáhne, je to lehký a hrabe. Mám na horách problém i s originálním obracákem sena. Navíc chci použít i pro tahání dřeva, proorávání brambor... Rzchlost lana by měla být asi 1m za vteřinu. Clověla pro zapnutí a... celý příspěvek >
Pozor na Stimulax II, 13.12.2009
Je třebas profi holandský produkt Rhizopon - prodává se to jako tablety po 50 mg, volil bych ty s obsahem indolylmáselné kyseliny. Právě produkt v pevném stavu, rozpuštěný těsně před použitím, je zárukou dobré účinnosti, výrobce má i rozsáhlý manuál... celý příspěvek >
Hledám pěkný strom, 29.11.2009
Pokud jste zvyklý mít v létě dveře a okna dokořán, tek se bříze obloukem vyhněte. A pokud máte na zahradě bazené - tak žádnou břízu (neskutečné množství šupinek z jehněd neustále zametám po celém domě a v bazénu pořád dokola čistím filtr). Hned bych... celý příspěvek >
Octové kvašení, 29.11.2009
malá oprava: octové kvašení mají "na svědomí"  bakterie rodu Acetobacter, nikoliv kvasinky...
Agzat minitrak, 5.11.2009
Dobrý den, nemáte někdo zkušenost s tímhle strojem?
Traktůrek HQ s hydrostat. převodovkou - problém zablok. diferenciálu, 4.10.2009
Dobrý den, dle diskuzí je zde asi jediný okruh lidí, kteří by mi mohli alespoň teoreticky pomoci. Za jen nepatrné objasnění problému předem velice děkuji. Jal jsem se o víkendu posekat známým zahradu jejich traktůrkem Husqvarna CTH... celý příspěvek >
Nepravidelny chod motoru Briggs&Stratton - nizsi otacky (sekacka Al-ko BR 46), 21.8.2009
Dobry den, z niceho nic pri seceni poklesly otacky a motor ma nepravidelny chod, svicka i na keramice zakarbonovana - cerna. Jinak do teto doby bez zjevnych zavad, bezna udrzba pravidelna. Filtr sani je vyprany - cisty. Jedna se o nejakou zavadu v... celý příspěvek >
Habry se ohýbají - vázat?, 17.8.2009
100% jasný! Díky. Před tím jsem si připadala jak ta TV blondýna s jogurtem (i když blonďatá nejsem)
Medově hnědý, tvrdý červ, cca 3 cm - co to je? Škodí, 19.6.2009
Vyhledala jsem si obrázek - drátovec to asi není. Ten ´můj´ červ je kulatý jako žížala, jen tenčí.  Liv
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
ad Radek: di-tercbutyl aromáty (tedy benzen, toluen, nebo fenol) jsou syntetické antioxidanty. Možná vás bude zajímat, že stejné sloučeniny se používají i u motorových sekaček (za stejným účelem,  tedy zde k prodloužení použitelnosti paliva) V... celý příspěvek >
Hnojeni lidskymi výkaly ze separacni toalety, 18.6.2009
Při použití potravinových aditiv (a nepřekročení legislativních limitů) by - alespoň teoreticky - nemělo hrozit žádné zdravotní riziko. Slůvka "alespoň teoreticky" uvádím zcela záměrně. Některá aditiva skutečně jsou dosti kontroverzní - vezměme... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika