Příspěvky uživatele - 80.167

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Broskvoň v biozahradě, 23.1.2009
Ještě poznámka: do teď toto vlákno četlo 162 lidí... není to tak málo od chvíle, kdy jste ho založila. Zrovna broskvoň není druh ovocného stromu, který vydrží cokoliv. Přivítám Vaše protichůdné věcné argumenty, podložené několikaletou... celý příspěvek >
Broskvoň v biozahradě, 23.1.2009
Zdeno, nejsem sice Pepík, ale myslíte, že zahrádkáři mají úplně nejraději ze všech prací na zahradě zrovna postřiky?! A všichni vezmou postřikovač a zpívají "hamty, hamty, ať mám víc než tamty"? Musela jsem to napsat tímto způsobem. Budu... celý příspěvek >
Okrasné kačeny na zahradě, 23.1.2009
Ferdo, to byly ale asi kachny domácí a navíc určené na pekáč, ne? Máme nedaleko domu větší rybníček a poněkud dále veliký rybník. Když nejsou zamrzlé, kachny skutečně za každého počasí i teploty "brázdí" vodu a dokonce se potápějí při... celý příspěvek >
Keře před plot, 23.1.2009
Červený dříšťál, pámelník, svídy, tisy... M.R.
Okrasné kačeny na zahradě, 23.1.2009
Tedy pane Mahre, skládám Vám poklonu, jako tátovi. Krom toho držím palce, aby se Vám Váš záměr podařil a syn měl radost nejen z toho, že má kačeny, ale i prima tátu. M.R.
Broskvoň v biozahradě, 23.1.2009
Plně souhlasím s Tomastem. Není třeba postřiky přehánět, ale u broskvoní zůstat úplně bez postřiků mi připadá dost nevhodné. Řeřicha ani křen na jakékoliv choroby tohoto stromu nepomůžou. Jeden postřik Syllitem, 2-3 Kuprikolem nebo Championem během... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 23.1.2009
Karbolineum jantarové se už pěkných pár let nevyrábí kvůli vysokému obsahu karcinogenních látek. Máte pravdu, puch byl neskonalý a několik roků vydržel. Mám karbolou naimpregnované štíty-dříve se používala i hodně na vrata stodol, chlívků, apod.-ale... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika