Příspěvky uživatele - 176.71

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kdo pozná kytku?, 11.7.2010
Děkuju moc, mám radost
Kdo pozná kytku?, 11.7.2010 Obsahuje fotku
Prosím a tyhle?
Poznáte, co vyroste?, 29.5.2010
Všem vám děkuji za přemýšlení a rady. Orlíček ani talovín to jistě nebyl, já už si nepamatuji, kde jsem to vzala a rostlina už nekvetla. Asi to bylo zajímavé, když jsem po tom zatoužila. Ze semínek nic nevyrostlo, takže nebudeme chytřejší... zatím... celý příspěvek >
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 28.5.2010
Lído, ve stonku dírka není. Uvidíme dál. Věřím, že vyrostou nové výhony a ty už budou v pořádku. Dnes jsem všem růžím nadělila listovou výživu . Konečně celý den nepršelo.
Zahradni-rostlinky.cz - máte někdo nějakou zkušenost?, 27.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, ráda bych se přidala k pochvale manželů Kratěnových, dnes mi přišla na dobírku zásilka a byla jsem velmi mile překvapena, dokonce nadšena. Rostlinky velké, rozrostlé, super zabalené v novinách, upevněno igelitem, opěrné tyčky a pak vše... celý příspěvek >
Růže - zčervenaly listy, nekvete, 26.5.2010
Simono a ostatní, šla jsem pátrat sem na web, jestli něčí růže trápí to co moje a vida - ano. Mám růží mnoho, to, co je na obr. 6 mám u dvou na jaře sázených růží Chippendale a Nostalgie, obě originál z B. Nějprve začaly poslední centimetry (cca... celý příspěvek >
Fazole becovky, 17.4.2010 Obsahuje fotku
JSOU TO ONY ? zajímalo by mě, jestli myslíte na FMcku a Valašsku tyto. Několik generací je naše široká rodina pěstuje. Fazol šarlatový to určitě není, tento nekvete oranžově. všichni z těchto "chrobáků" milují fazolačku, jenom já ne, mám radši malé... celý příspěvek >
Zahrada den po dni. Co jste dnes dělali?, 16.4.2010
Nebuďte, paní Marie, já už do včerejška byla taky, ale dnes od rána sluníčko, bezvětří, konečně jsem mohla postříkat jabloně a je mi zas jako rybě ve vodě , sazeničky jsem mohla dát otužovat ven, za chvilku budu přesazovat papriky,... celý příspěvek >
Co robit po vydatnych rekordnych zrazkach v aprily?, 15.4.2010
Já si namíchala předevčírem OLEOEKOL na jabloně, ale vůbec se nedá stříkat, prší nebo mrholí pořád. Myslíte, že to namíchanému nevadí, že počká asi do soboty, kdy pršet nemá? U nás je už na stříkání skoro pozdě (PV). D
Jabloňová stěna, 14.4.2010
Milý pane Petere, já myslím, že to s větvemi můžete udělat, jak píšete, taky to u dvou jabloní ve stěně mám. Času dost, než větvičky narostou, tak počkejte, co napíší odborníci. Já si myslím, že se se stromy i rostlinami může dělat v podstatě to, co... celý příspěvek >
Podpěra pro fazole, 14.4.2010 Obsahuje fotku
Díky za zkušenosti a nápady. Udělám teepeečka do řady, potřebuju totiž oddělit pohledově část zahrady. Ty tyčky - klacky do kruhu je taky dobrý nápad, já přemýšlela jen o třech, uvidíme. Už mám nachystané klacky u ošklivé zdi, fazole nasety, no když... celý příspěvek >
Podpěra pro fazole, 13.4.2010
Děkuju, ale já tam fakt žádné opory pro fazole nevidím. Mrzí mě to, protože mám už asi měsíc nachystané větve a celkem vím, jak to udělám (spíš do toho tp), ale trochu mám obavy, aby mi to pak obrostlé neporazil vítr. Takže jsem chtěla zkušenosti... celý příspěvek >
Pěstování rajčat, 12.4.2010
Jakou nejnižší teplotu snesou rajčata? Jakmile pominou nynější chladna, můžu je nechat ve skleníku i přes noc? Popř. poraďte i jak s paprikami. Děkuji
Plíživá choroba vysetých letniček, 12.4.2010
paní Olgo, přečtěte si ještě, jak lidi-kolegové nadávají na substráty. Myslela jsem, kdyby se Vám nic nepodařilo a nebyly jsme moc daleko od sebe, že bych Vám nějakou sazeničkovou výbavu darovala. Jasně, experimentujte, tím previcurem se i prolévá... celý příspěvek >
Plíživá choroba vysetých letniček, 11.4.2010
Paní Olgo, zdravím. Je to moc smutné, o to víc, že vím, jak máte krásnou zahrádku a jak kytičky milujete. Neumím Vám odpovědět, ale podle všeho bych soudila, že rostlinky trápí houbové choroby a zkusila stříknout Previcurem. Mně se nikdy nic moc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika