Příspěvky uživatele - 237.161

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
TK, TZ, MT, Holder, 24.1.2009
Ten vozík je asi na 2 metry dřeva.Na těch fotkách to není moc vidět ale ten závěs navijáku jsem ještě podpořil dvěma řetězama, který připojuju na přivařený háky pod kšandama.Trošku to houpe, ale zase je ten traktůrek s navijákem těžší, takže víc... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 24.1.2009
Naviják má místo brzdy rohatku která se přepíná podle potřeby.Je na tom i závěs, takže nikdy nejedu s prázdnou.Honza.
TK, TZ, MT, Holder, 22.1.2009 Obsahuje fotku
Naviják.
TK, TZ, MT, Holder, 22.1.2009
Tady jsou ty slíbené fotky.Honza.
TK, TZ, MT, Holder, 20.1.2009
Dobrý den.Taky bych se měl trochu pochlubit.Už jsem dodělal odpojování přední nápravy.Materiál stál 4700Kč a to jsem si něco málo dodělal sám.Takže si myslím ta cena-tak do 5000.Kupoval jsem to u p.Macháčka v Drnholci.Při té úpravě stačí odmontovat... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Jde o to, že bych mohl regulovat rychlost a sílu např. u navijáku nebo štěpkovače.Honza.pqai
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Mám za MT naviják.Bylo by jednodušší regulovat rychlost a sílu navíjení.Ještě chci připojit štěpkovač a tam jsou vhodné nižší otáčky abych nemusel dál převodovat.Honza.
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Díky to jsem potřeboval vědět.Honza.
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Děkuji za upřesnění.Ty díly už jsem si zhruba našel podle katalogu.Ještě by mě zajímalo jestli je třeba k této úpravě půlit celou převodovku nebo stačí sundat levý portál.Honza.
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Děkuji za odpověď.Jenom ta cena se mi zdá trošku vysoká.Levněji to nejde?Honza
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Dobrý den.Jsem tu poprvé.Rád bych se zeptal jestli někdo nevíte jak se dá dodělat odpojení přední nápravy na MT8-132.2.Děkuji.Honza
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika