Příspěvky uživatele - 58.241

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Úprava převodovky u TK, 26.1.2009
Zdravim Nevim jaké máte zkušenosti s navazováním rychlostních stupńů nasebe u TK ale já špatné. Jednička, dvojka, trojka pomalá , potom velký skok na čtyřku. Dnes jsem zjistil že se dá bezproblému v AGROSEVISO PŠ sehnat soukolí třetího... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 24.1.2009
Zdravim všechny Ahoj Jarku,  jestli mohu poprosit o pár fotek upravy originol vozíku na nájezdovku, budu moc rád. děkuji petr
TK, TZ, MT, Holder, 23.1.2009
Moc pěkná hračička. Při odvijení lana postupuješ jak? A při navijení? Pokud jedeš do lesa s navijákem jsi potom schopen za sebou táhnout nějaký vozík s nákladem?
TK ruční brzda, 23.1.2009
Ahoj Lukáši, Mockrát děkuji za ty fotky, moc mně to pomohlo. U tý MT8 jsou nožní brzdou současně ovládána při brždění všechna čtyři kola, a je tomu i naopak při použití ruční brzdy?
TK ruční brzda, 21.1.2009 Obsahuje fotku
Zdravim Tě Lukáši, mohu Tě poprosi jeskli bys mně  moh u p. ŠÁLKA V AGROSERVISU   něco nafoti a poslat třeba sem na f°orum?  jedná se o detailní záběry ruční brzdy MT-8---.mám z veletrhu jen jednu špatnou fotku ,amoc tam... celý příspěvek >
TK táhlo ruční brzdy, 21.1.2009 Obsahuje fotku
Při repasi svého TK jsem hodně čerpal od kamaráda který už ji měl zasebou. Experimentoval a namísto lanka přední brzdy použil šponováky, ale nedoporučil mně to že udajně se lankem dá brzdná síla přenest líp. Tak to mám přes lanko a jsem... celý příspěvek >
TK, 21.1.2009
Závaží používám krátce, původně jsem jezdil bezzávaží, ale co jsem ho namontoval na všechna kola nepozoruji žádný rozdíl v brždění. Pokud člověk nejezdí bez kvaltu a nenechá to rozjed, nevidim problém. Jediný problém co jsem zpozoroval, je že co... celý příspěvek >
TK ruční brzda, 21.1.2009
zdravim všechny Ahoj Lukáši, děkuji za ochotu ale dnes jsem telefonoval s p. Šálkem, mají to běžně k dostání.Lukási prosimtě chci se Ti zeptat, jezdíš občas k Šálkovi do firmy?
TK, 20.1.2009
Lukáši teď jsem všim na tý fotce toho TK že ji použil k brždění traktoru "váh" je to lepší než klasické lanko? petr
TK, TZ, MT, Holder, 20.1.2009
Honzo, tak se pochlub, čekáme na to, doufám že to bude brzy. petr
TK, TZ, MT, Holder, 20.1.2009 Obsahuje fotku
Tak vidím, že ty problémy s bržděním vleku mají všichni!!!   Budu se snažit něco vymyslet a pkud mě něco napadne, určitě dudu informovat. Docela by mě zajímaly fotky pana Jakla jak předělal originál vozík na nájezdovku, jestli se... celý příspěvek >
Vinea - vlek, 19.1.2009
Dotaz na Lukáse a ostatní: Ten vozík má nájezdovku a nebo prpopojení bovdenem? Jestli bovdenem, hodláš to zachovat a nebo to budeš nějak vylepšovat? Určitě to musí jít nějak vylepšit i přes ten bovden, jestli to pánové někdo z vás už řesil, tak... celý příspěvek >
Vinea - vlek, 19.1.2009 Obsahuje fotku
Určitě rozumná řeč, sám jsem z podzimu používal nebržděný vlek a je to velice nepříjemné když cítíte jak vás to potlačí!!! Máš Jirko skušenos, jak nejlépe seřídid brzu TK s vlekem ASN 1500propojenou bovdenem, měla by brzda vozíku brzit dříve než... celý příspěvek >
Vinea, 19.1.2009
Zdravim všechny. Lukáši, prosímtě jen prozajímavost kolik jsi dal za ten starši vozík ASN 1500, a v jákým byl stavu, a když jsem u toho zjišťování těch cen kolik sojí ty náboje stěmi koli co jsi pužil na tom staršim vozíku? Dík Petr
TK, TZ, MT, Holder, 18.1.2009
Lukáši děkuji za nabídku, ale vlek už mám jen musim nějak vyřešit to sezení pro spolujezdce, většinou místa kam jezdi se z osobákem nedostanu a sám do lesa s motorovkou nechci.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika