Příspěvky uživatele - 129.164

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sněžná fréza MF 70, 24.1.2010
Po přečtení těchto příspěvků co se týká frézy na sníh k MF-70, jsem nevydržel nereagovat. MF-70 má opravdu silný motor a jako sekačka příp. s obracákem sena je to vážně nezmar, ve spojení s pluhem na sníh je také skvělá, pokud je tedy sníh kam... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 14.1.2009
Martine, ihned jak najdu moje primitivní nákresy krbu s udírnou, tak vám ty rozměry pošlu, hlavně jsem vycházel z velikosti grilovacího roštu a šamotových cihel, abych je musel řezat co nejméně, ale i tak jich bylo dost. Měl jsem totiž několik typů a... celý příspěvek >
Stavba udírny s grilem svépomocí, 7.1.2009 Obsahuje fotku
Také jsem stavěl krb s udírnou, celé to je postavené pod pergolou, krb funguje absolutně bez problémů jak při grilování na roštu, tak pečení sejkor (bramboráků) na litinovém plátu. U udírny jsem zatím zkoušel jak bude táhnout, ještě mi zbývá do ní... celý příspěvek >
Pochlubte se svými altány, 6.2.2008
Také jsem se pustil do stavby pergoly (4x4m) a krbu s udírnou, sice ještě není zdaleka hotovo, můžete se podívat na průběh stavby na webu.
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika