Příspěvky uživatele - 31.1

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Malinoostružina, 4.8.2011 Obsahuje fotku
Ty čtyři slabé proutky odstřihněte a nechte jeden prut aby zesílel.Při dalším pěstování se odplozené výhony odstřihnou u země a nechávají se pouze 3-4 pruty pnout na drátěnce.Na jaře boční výhony na prutu zkraťte na 3 očka aby rozdvojili-bude... celý příspěvek >
Sytě červené konce listů jabloně, 23.5.2011
I když nejsou vidět žádný škůdci ani na líci ani na rubu listu?
Sytě červené konce listů jabloně, 20.5.2011
uvedený jev se objevil včera, ještě ve středu byla jabloň zdravá. Listy se mírně kroutí a od krajů se zbarvují sytě červeně. Co je to?
Aplikace Bofix po sekání, 3.7.2010
Mátě někdo zkušenosti jak dlouho po sekání trávníku aplikovat (přápadně neaplikovat) BOFIX? Mám strach, abych nespálil konečky trávy.
Papriky už ven?, 1.5.2010
já se rozhodl dávat ven až o víkendu 22.5. týden před záhon přikryju černou textilní fólií.
Stihl ms 250, 22.10.2009
Zdarec.Koupil sem stihl ms 250.Je to moje první motorovka, předtím sem měl jen elektriku.Chtěl bych aby se někdo podělil o zkušenosti s touhle pilou.Díkec
Rozmnožování ruží, 6.7.2009
Děkuji už jdu na to. Radka
Kolik cukru?, 29.6.2009
Mám ještě poslední dotaz. Nevíte někdo jak dlouho trvá kvašení třešní v sudu než se dají odvézt do pálenice? A jak poznám, že už je ta vhodná doba? Děkuji za odpovědi
Kolik cukru?, 27.6.2009
Děkuji za odpovědi všem. Ano v pálenici mě dal pán celé lejstro do jakého ovoce kolik cukru. To že to je zakázané jsem zjistil až z vašich reakcí. Zkouším to poprvé, tak udělám kompromis. Dám tam 2 kg cukru, buď se to povede anebo se na to... celý příspěvek >
Kolik cukru?, 26.6.2009
Dobrý den, řeším stejný problém. Nevím kolik mám dát cukru do 120 l bečky plné třešní. Cukr nemám čím změřit. V pálenici mě řekli na 100 l kvasu dát 4 kg cukru. poradíte prosím? Předem děkuji
Neznáte název této trvalky?, 31.5.2009
Dobrý den, děkuji vám všem za radu. Konečně aspoň víme, copak nám to v zahrádce vykvetlo.
Neznáte název této trvalky?, 29.5.2009 Obsahuje fotku
Poradíte mi, prosím, jak se jmenuje tato trvalka (viz. foto) Předem moc děkuji.
TK, TZ, MT, Holder, 10.1.2009
čau utahne mt8 132.2 naves Ans 1500 nema stim v kopcich problemy dik
Čím přihnojit habr, 22.2.2008
Dobrý den loni na podzim jsem si vysázel živý plot z habru. Prosím čím ho mám přihnojit a kdy ho mám sestřihnout. Děkuji
Pěstování orchideí, 14.2.2008
Dobrý den prosím vás přítel mi koupil orchidej Phanaleopsis a to je jediné co o ní vím-jméno ale nevím vůbec jak se o ni starat, jak zalévat, jaká teplota atd atd...Nikde nic nemůžu najít tak doufám že mi pomůžete děkuji za jakoukoliv radu
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika