Příspěvky uživatele - 7.16

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nevím, kdo to je, 23.6.2010
podobné hrudky v trávníku mám taky -mám je od kosáků jak vytahují žížaly:-)
Jak stary benzin?, 1.2.2010
Palivo je dnes nejčastější příčinou zadření motoru. Velmi záleží na kvalitě oleje a druhu benzinu. Při kvalitnim oleji to bylo 2 měsíce ve specialu a 3 týdny v naturalu. Dnes se do beninu přidává líh, tak je to o něco méně. Z vlastní zkušenosti... celý příspěvek >
Hrušeň na křížaly, 29.8.2009
To podstatné ale tady nezsaznělo, nejdůležitější pro vhodnost odrůdy na sušení je tloušťka slupky. Ze zimní odrůdy s tlustou šlupkou nikdy dobrou křížalu neuděláte. \Podle mne jsou na křížaly nejvodnější letní odrůdy máslovek a velmi dobrá, ne-li... celý příspěvek >
Jakou odrudu na hruskovici?, 29.8.2009
nevím, jestli o tom máte ponětí, ale každou destilací SE ZTRACÍ AROMA. V pěstitelských pálenicích se pálí dvakrát proto, aby se dosáhlo větší lihovitosti.Protože po první destilaci nateče tak v průměru20% kořalka.Kdyby se pálilo, třikrát, tak už teče... celý příspěvek >
Kyselina sirova, 4.8.2009
Modrá skalice je dost jedovatá, lepší je použít zařízení k rozpouštění mědi. Je sice dražší, ale odpadne vám obsluha a je zcela neškodné, protože produkuje do vody do vody čistou měď. Větší pitomost jsem už dlouho nečetl! Rozpustná forma mědi... celý příspěvek >
Moje malá meruňka, jak na ní? Jak ji zastřihnout?, 3.8.2009
Mam tedy pockat az ji bude aspon rok pro prvni rez? Nebo az bude mit kminek jako propiska?
Traktorek Starjet nebo Wisconsin?, 23.6.2009
Dekuji za odpoved, koukal jsem se na to a myslim za AGS pozaduji se srovnanim za jine vyrobky nesmyslne ceny. CROSSJET AC92-20, tedy ne 4x4 se stejnym motorem a prevodovkou jako Starjet, jediny rozdil, vseobecne videno bude bude v sipovych kolech... celý příspěvek >
Přírodní jezírka, 24.5.2009
Také marně hledám informace již několik let. Ptala jsem se ve velkém zahradnictví, ale nedokázali mi poradit. Mám prý si koupit umělé jezírko. Mnoho štěstí. Pelcová Ludmila
Kategorie motorovych pil dle vykonu, 17.3.2009
Bylo to mysleno takto: pokud potrebuji pilu s 2kW za 15000,- a puvodne jsem si myslel, ze ji porizim za 10000,-,tak to resit nebudu a pridam. Stejne tak opacne, pokud staci 2kW za 10000,-  tak nedam 15000,- za 3,4kW jenom proto, ze tech 5000,-... celý příspěvek >
Jak se zbavit včel?, 17.3.2009
Mám kousek od plotu 6O včelstev patřících sousedovi.Soused mi přijde jako sobec, který nehledí z vlastní pohodlnosti a prospěchářství na nic.Jak to u nás vypadá si určitě dovedete představit.Nezastaví ho ani to, že je manžel alergik.Každoročně jsme... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 8.1.2009
Ještě k vypínání přední nápravy-každá TZ4K14 vypínání na předku neměla tu co máme mi zrovna né a je to opravdu škoda, protože takový stacionární pohon se změnou rychlostí na hřídeli a hlavně směru otáčení je perfektní.Dalším problémem je žhavení na... celý příspěvek >
Nepřátelé zpěvného ptactva v zahradách, 2.1.2009
ad host 175.24 - mohl byste prosím blíže vysvětlit termín "zabezpečená budka"? - mám taky nějaký dluh vůči zpěvnému ptactvu, ale současně řadu let (neúspěšně) bojuji s kunami, které mám pod střechou a ve stodole, nerad bych na jaře dělal... celý příspěvek >
Hortenzie, 18.3.2007
Má modrá Hortenzie stávkuje již několik let, nekvete a nekvete. V zimě mírně omrzá a každý rok obroste poměrně hojně listem, ani přesazení na jiné místo jí neoslovilo, Může mi někdo poradit? Díky Z.
Prosím o radu, 18.3.2007
Kmeny starých stromů nechte obrůst popínavými růžemi, až do korun, zahrada získá nostalgický nádech. Starým vyrezlým tújím jsem vyholila kneny a nechala je obrůst břečťanem, jejich koruny se dají krásně vytvarovat. Z.
Jak přesadit pivoňky?, 18.3.2007
Mám zahradu v na severu Čech. Mé pivoňky kvetou každý rok a s přesazováním si nedělám velkou hlavu. V létě 2006, a že to bylo horké léto, jsem dostala darem bílou pivoňku, kterou jsem ještě rozkvetlou zasadila a letos již vyráží. Nejsou tak... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika