Příspěvky uživatele - 226.2

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jonsered CS 2145, 29.4.2009
No a bolo by dobre keby si precitate diskusie s touto temou a nezakladate zbytocne nove.
Jonsered CS 2145, 29.4.2009
Ja mam tu pilu 2 roky a ide bez najmensej opravy. Rezem s nou aj ovela vacsie kusky dreva, no o polovicu mensie mnozstvo ako chcete vy. Podla mňa je to dost dobra pila ktora staci na vase potreby. Mozem len doporucit. P.S. Kupit len u odborneho... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 28.4.2009
To fakt stala len 10000 ceskych korun? U nas na Slovensku ju predavaju za 550 € = 15000 ceskych korun. Tak to dobre ze ste napísal. A s tymi kolesami to ma odradza najviac.  Moja podm. na kosacku bola aby mala velke zadne kolesa. To ma aj... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 28.4.2009
V podobnych diskuziach ma Snapper zle ale aj dobre ohlasy.  Niektory uvadzaju ze je to kopa srotu. Myslim ze za tie peniaze by to nemala byt zla kosacka.  No dam na tychm, ktory ju uz skusali. Ale viac ako Alko sa mi pozdava Snapper. A este... celý příspěvek >
Alko - Snapper, 26.4.2009
Je tu vela diskusii v ktorych sa spominaju tieto dve znacky. Mna by zaujimali tieto dva modely: Alko 4700brv a Snapper ERDS19700HW Co si myslite o kvalite spracovania sasi, kolesach, pojazde, zbernom kosi... Ktory z tychto dvoch strojov je na tom... celý příspěvek >
Rovnaké, no predsa rozdielne motory, 16.4.2009
Jedná sa o Briggs and Stratton Celý názov by mal byť B&S INTEK PRO 6,5 OHV Ja mám doma motor ktorý sa v papieroch volá takto, no na ňom je napísané B&S 825 series PRO Všimol som si že od iných sa líši iným krytom výfuku a logom na... celý příspěvek >
Al-ko 520 brv versus Al-ko 5200 brv, 20.3.2009
Z príspevku som sa dozvedel že 700 DOV je vlastne o niečo tichšie ako 675. Som viacmenej rozhodnutý že beriem 5200 brv Power Line no aj tak by som rád vedel o kolko je 700 tichší od 675. Viete to niekto?
Al-ko 520 brv versus Al-ko 5200 brv, 18.3.2009
Obidve sú takmer rovnaké, no 5200 má označenie Power Line čo asi značí niečo lepšie... Obydve majú ovládanie rýchlosti. A ešte je rozdiel v motore.  520 brv má B&S 675 ready start no a 5200 brv má 700 DOV ready start. - aký je v nich... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 4.2.2009
Ja som zo slovenska, tu je to delene tak ako som napisal. Moc sa mi to nepozdava. A pouzite materialy zn. ze napr. Jonsered 2138 sa nemoze rovnat stihl 210. No uz 2145s (tu co vlastnim) by som neprirovnaval k Stihl 250. Papierovo su skoro rovnake.... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 4.2.2009
Asi mate pravdu o deleni Stihl,  no musim nesuhlasit s Radkom ze delenie na tieto financne skupiny je hlupost. To by bol moj cs 2145s profi  Osobne by som rozdeloval pily do tych troch kategorii ale podla pouzitych materialov, kvalite, a v... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 4.2.2009
Na to ze ms 250 je farma som prisiel na oficialnej stranke Stihl. Je to tam delene na tri skupiny: 1. Lahke jednoduche pily pre osetrovanie pozemkov (hobby) 2. Pily pre polnohospodarstvo, zahradnictvo a komunalnu oblast (farma) 3. Silne pily do... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 4.2.2009
Doporucil by som vam Husqvarnu alebo Jonsered - lepsia moznost. Husqvarna: jedine profi rada - 372 XP, 575 XP - tato je vsak o 0,7 kg tahsia. Jonsered: cs 2171 - v porovnani vykon, kvalita, cena je to to naj. Stihl nikdy! To radsej niake SOLO... celý příspěvek >
Motorová pila Oleo-mac, 3.2.2009
Oleo-mac je smejd? az na par vinimiek ano! - Predava sa v MOUNTFIELDE a tam by som zahradnu techniku nikdy nekupoval. Zly servis, drahe nahradne diely, ludia co sa nerozumeju, este horsie znacky, nekvalitne vyrobky... To je tak: kupite si napr.... celý příspěvek >
motorová pila homelit, 3.2.2009
Gl. Stihl MS 250 nie je hobby pila ale farma (to je o radu vyssie) a vobec porovnavat Partner a Stihl to je prvotriedna blbost. P.S. A Stihl sa moze zrovnavat ku Husqvarne asi jedinej riadnej celosvetovej konkurencii, nie k lacnemu Partneru.
motorová pila homelit, 3.2.2009
Partner a Homelite su z lacnej zahradnej techniky to najlepsie.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika