Příspěvky uživatele - 212.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dub letní - uhodí do něj častěji blesk?, 8.2.2009
možná Vás to vyjde levněji než bleskosvod, ale ta doba než dub vyroste, je dle mého kapánek delší.leda že byste někde splašil dub cca 40 let a starší, obkopal kořeny a jeřábem s bagrem přesadil.(odpusťte mi tu ironii).
Ochrana proti okusu, 13.1.2009
Dobrý den, píšete že bydlíte pod horama, to tam nemáte někde les? Já to řeším každoročně procházkou do lesa k hajnému s kolkovanou žádostí 0,7l a dostanu za to aversol nebo morsulin.je to 5l kyblík který se ředí a pocáká se stromek nebo v rukavicích... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 5.1.2009
Dobrý den, připojím se také s dotazem na tl.myčku.Chtěl bych taky jen tak okolo domu, na umytí auta, kol,dlažby, plotu.Našel jsem si na netu tl.myčku od makity, ale vůbec nevím jaký by měl být postačující tlak vody.V tom modelu je 110 barů, a... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 5.1.2009
zdravím, viděl jsem to u jednoho, měl ve výšce cca 2,5m 1000l barel, měl takovou plochou střechu a z toho měl hadici do karchera a jelo mu to v pohodě.
Udírna - návod, 10.12.2008
Já jsem řešil udírnu způsobem mobilním, mám ji rozkládací, na dva díly, udírnu samotnou a topeniště/kamínka + kouřovod. Udírnu mám kostra 20x20 mm železo rozměry v 120 cm š 59 cm h 59 cm, na to jsem dal palubky cekem jich bylo cca 5m2,odtah jsem... celý příspěvek >
pristresek na drivi, 10.12.2008
dobrý den, já jsem to řešil železnými sloupky a kari sítěmi, přístřešek je 4,5 m dl 3 m široký, na sloupky jsem navařil packy a do nich posadil trámky 10x10,výškový rozdíl je asi 20 cm, na to fošny 5x9 a střešní latě, krytinu jsem použil... celý příspěvek >
Pokazil jsem kvas?, 7.12.2008
Dobrý večer, myslím si že jste nic nepokazil, příště si kupte cukroměr a měřtre obsah cukru ve kvasu.Míchat nemíchat, přidat cukr nepřidat,100 lidí 100 názorů.Já osobně mám kvas v dřevěné kůlně, při zakládání kvasu měřím obsah cukru, pokud není okolo... celý příspěvek >
zalévání trávníku - čerpadlo , 16.11.2008
Dobrý den, děkuji za odpovědi, ono do té nádrže přitéká voda neustále z čov, a mám tam svedenou nově i dešťovou vodu.O množství nemám strach, ikdyž se může stát že bude sucho atd atd.na odkaz se určitě podívám, děkuji ještě jednou. Luiss
zalévání trávníku - čerpadlo , 15.11.2008
Dobrý večer, řeším problém, který je zde už několikrát veden, ale potřeboval bych poradit konkrétně. Vybudoval jsem si čističku odpadních vod a ze stávající jímky o obsahu cca 10 m3 jsem po celkovém vyčištění vybudoval jímací nádrž na vodu. S tou... celý příspěvek >
jak udit?, 18.9.2008
Dobrý den, mohli byste mi, prosím,poradit jak správně udit maso, bůčky,sýr, ryby a pod? Jak dlouho v jaké teplotě?Děkuji Jára.
Odvodnění terasy ohraničené opěrnými zdmi, 23.8.2008
Já bych to položil do toho podkladu jak pravil architekt, udusané kamenivo písek.Nevidím důvod proč to dávat na terče a betonovou desku. Ale je to můj názor.
Chilli papričky - pěstování v květníku, 18.8.2008
dobrý den, na dovolené na slovensku jsme si koupili sušené chili papričky a jen tak ze srandy jsme jich pár zasadili. žena mi je?jak se mi později přiznala, zalévala a sem tam přidala i hnojivo na květiny nebo na konifery ted nevím. Výsledek byl... celý příspěvek >
Sršně - jak na ně?, 12.8.2008
mě pomohl od sršnů biolit na sršně. Píšou že to má nějaký zmrazujcí účinek. Měl jsem hnízdo nad oknem v podbití a druhé v jabloni u plotu u souseda, Raidu se smáli, ten mi nepomohl, ale po biolitu v hnízdě hukot a z jabloně vylétali a chcípli na... celý příspěvek >
Nářadí zn. Berlan, 22.7.2008
Dobrý den, chtěl jsem se zeptat jestli někdo z vás nemá zkušenost s výrobky fy. Berlan.Píší o sobě že je to německá značka, a tak jsem se chctěl poptat jestli o ní neví někdo něco víc a popřípadě jak s ní je spokojený. Díky.
Výběr křovinořezu, 6.7.2008
Dobrý den, zahradu mám cca 60x40m takže cca500 bm okolo plotu+ nějakéty dodělávky okolo skalky a něco málo u máti za domem.
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika