Příspěvky uživatele - 23.43

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou sněhovou frézu?, 23.1.2009
já mám čerstvě johnsered. tátík ji koupil v hornbachu. prý byla slevněná z 50 tis. na 20 tis. krátce jsem ji zkoušel. stratuje jak má, 5 rychlostí vpřed a 2 vzad. žádnou jinou jsme před tím neměli, tak nevím, co mám od ní očekávat. jedinej problém... celý příspěvek >
Skládací křovinořez, 8.1.2009
u nás na chalupě na vesnici má jeden na kole malej 4 takt honda. nemůže si ho vynachválit. hlavně zvuk toho motoru je příjemnější
výběr tlakové myčky, 4.1.2009
to se mě nestalo při umývání motoru. chtel jsem jen zepředku auta oprášit z chladiče mušky. pak jsem otevřel kapotu a našel v motorovém prostoru tak kyblík měděných lamel z chladiče
4 X 4 proti malotraktoru, 3.1.2009
znám dost lidí, co vlastní nějakou tu vari sestavu, ale políčko si nechávají poorat od nějakého místního domorodce se zetorem.  koupit si vlastního traktora vyjde v dnešní době na pár korun (na pětinu ceny nějakého atv) ale problém je s... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 3.1.2009
chtěl jsem ještě upozornit na nemilé překvapení, které mě potkalo při umývání motoru. namířil jsem ten svůj blbej einhell na chladič a on mně z něho vytrhal asi polovinu účinné plochy . ty japonský auta nic nevyvydržej u škodovky, citroena, audi, vw... celý příspěvek >
výběr tlakové myčky, 3.1.2009
tak to ten einhell 130 má 20 kilo, indukční motor, kovové čerpadlo. myslím, že jsem koupil dobře. Táta měl karchera za 9 tis. v umývání byl srovnatelný, jen neměl rotační kartáč. ten je na hoby myčku docela nepoužitelný, ale dá se rychlospojkou... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 15.12.2008
zdravim, zkuste nás varovat před nespolehlivou elektrickou sekačkou. jakou značku sekačky jste si koupil a jaká závada se projevila?
El. predlzovacka 100 m, 13.12.2008
u vodiče se neudává průměr, ale průřez. to by mohl vědět. proud kabelem teče jedním vodičem do spotřebiče, druhým vodičem ze spotřebiče. celková délka je potom 200m. celkový odpor je tedy 2,4 Ohm http://www.prevod.cz/index.php?str=414&raz=1
el. predlzovacka 100m, 11.12.2008
to je sice pravda, ale 100 metrovou prodlužovačku si člověk nepořizuje k občasnému uříznutí větve. I když návod to zrovna nebyl, někdo to může pochopit jinak. On řeže už deset let, proč bych nemohl já?? použít pár spojených prodlužovaček na jednu... celý příspěvek >
Pozor na nákup motorové pily, 10.12.2008
jaké je výrobní číslo Vaší původní pily?
El. predlzovacka 100 m, 9.12.2008
100 metrů je na prodlužovačku hrozně moc! pokud budete chtět mít rozumný úbytek napětí- srovnatelný s běžnou prodlužkou 1,5mm2 dlouhou 20m, musíte mít průřez 7,5mm2. Nejbližší vyšší se dělá 10mm2. To se asi nedoplatíte. Buď si do země zakopejte... celý příspěvek >
štěně a bleška, 15.11.2008
Včera jsme v kadeřnictví pro pejsky koupili Rival sprej proti parazitům (179kč). (Frontline nemeli) Astička už se od té doby nedrbe. Na lahvičce píšou 100 % účinost, ale zapoměli dodat, že se to nemusí ani aplikovat, že to stačí jen koupit
štěně a bleška, 13.11.2008
"náš" veterinář ještě neexistuje:) jsme začátečníci. máte někdo nějaký přípravek co "zabral", nebo naopak nějaký nedoporučitelný šunt?
Motorová pila Oleo-mac, 13.11.2008
naprostý souhlas! někdo dává italským výrobkům přednost. jsou vrošivé, jsou zajímavé. to takoví japonci jsou nudní a kolikrát se nepřihlásí ani o údržbu. ps: ale ty křováky oleo mac umí.
štěně a bleška, 13.11.2008 Obsahuje fotku
náš veterinář je daleko, jsme začátečníci. Kde se dá koupit nějaký přípravek proti bleše? mám zajít za nejbližším mvdr doktorem?nebo lze třeba ten obojek koupit jinde?
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika