Příspěvky uživatele - 144.242

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 9.11.2009
ahoj lubosi! mam taky žt n 138-a, a taky bez nahonu ale kdybys mel o ni zajem na nahradni dily tak je k mani, nebo kdokoli kdo by chtel je take komplet ale bez nahonu, a kde sehnat ten nahon to netusim. franta   
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 9.11.2009
ahoj! k lepsim startum se take daji pouzit samozapalne zapalniky ktere se daji sehnat v agrozetu ceske budejovice, prave jsem si koupil dve baleni, jedno baleni 100ks-600kč +postovne, jsou dobre. a mam doma nevyuzitou original prstovou kosu na tj... celý příspěvek >
MT8 - 132,2, 3.1.2009
dik, jsem potesen vasima skusenostmi, tak ze to jde kdyz se chce, ja nemam nic proti sazeci brambor ale tchyne otom nechce ani slyset tu se porad sadi bramborky s konikem. a tchyni nejde a nejde zlomit ke zmene a nedejboze ze bych to nejak spatne... celý příspěvek >
MT8 - 132,2, 2.1.2009
z vasich slov je mi jasne ze pri dane rychlosti na zpatecku bude problem uhlidat to, pridejte skusenosti dekuji fanda 
MT8 - 132,2, 2.1.2009
nedalo by se otocit zarizeni na delani radku tak aby na zpatecku napr. zasypovalo?  to je teorie ale horsi to bude v praxi, co vy na to, prosim poradte, dik fanda
MT8 - 132,2, 2.1.2009
dekuji za tuto smerodatnou radu ohledne rozchodu kol, tak to by chom meli, ale vy asi nemate skusenost jak zasypat brambory polozene do radku traktorem mt8...,krome sazece, skuste pridat jeste nejakou kombinaci nedalo by se neco... celý příspěvek >
MT8 - 132,2, 31.12.2008
dobry den panove!  prosim vas o radu!  potrebuji od vas vedet jestli je mozne s mt8-132,2 obdelavat pole s bramborama, to znamena hlavne udelat radky, pote jestli mate nekdo skusnost jak zasypat brambory polozene v radcich bez pouziti... celý příspěvek >
Husqvarna nebo Stihlka?, 16.12.2008
nazdar panove mam tu moznost pridat par slov k vasi rozmluve, jsem jiz 15let pracujici v lese a z toho 12 let jsem pracoval s husqvarnou ja sam a asi 10let pracoval muj otec jako drevorubec. rukama mi prosly H 180,H162,H266 tyto pily... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika