Příspěvky uživatele - 119.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Fíkovník, 15.2.2009
Je potřeba pořádně prohlídnout listy. Mám pocit že tam je sviluška.
Nákup citrusu?, 2.2.2009
Já pěstuji citrusy na zaskleném balkoně třetím rokem a je to pohoda. Ta teplota kterou tam máte je špica. Jedna důležitá věc je ta že k chladnému zimování je potřeba mít citrusy naroubované na Trifoliatě. Další podrobnosti jsou na citrusářském foru... celý příspěvek >
datlovník, 9.1.2009
Díky za radu. Určitě ho přestěhuji k oknu na JZ stranu a přestanu zalévat. Ještě jednou díky Josef.
datlovník, 8.1.2009
Všechny hnědé listy jsem ostříhal a tak foto nemám. Datlovník je v obýváku stále na stejném místě ale ne u okna, Teplota je kolem 23. Možná to bude zálivkou protože zemina je dost mokrá. Listy začali hnědnout od špičky až do poloviny. Po ostříhání... celý příspěvek >
datlovník, 7.1.2009
Mám krásný datlovník vypěstovaný z kupovaných datlí. Mám ale problém. Hnědnou konce listů až do půlky a přestala růst. Mám ho asi pět let a nikdy se to nestalo. Může někdo poradit?
mandarinka - roubování, 31.12.2008
Roub je pěkný a dobře se ujal. Ale mám pocit že ten roub je plný puklic. Alespon podle fota to tak vypadá. Jestli ano tak je potřeba se těch puklic zbavit, jinak hrozí odumření roubu. To je můj názor Josef.
hnojivo Orgevit a Singforta, 19.11.2008
Omlouvám se za špatný název hnojiva. Jestli má někdo zkušenosti s těmito hnojivy prosím napište. Zatim díky. Josef.
hnojivo Orgevit a Singforta, 19.11.2008
Zná toto hnojivo někdo?
hnojivo Orgevit a Singforta, 16.11.2008
Jaké je nejlepší použití těchto hnojiv a v jaké dávce. Díky.
jaký hnůj použít, 29.7.2008
Je tedy konský hnůj nebezpečný na tetat? Tak je lepší sním nehnojit ikdyž je uležatý? Je dobrý na hnojení citrusů? Díky.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika