Příspěvky uživatele - 31.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Přísavník pětiprstý, 21.8.2010
Dobrý den, ani ty jeho bobuje nejsou jedovaté?
Slimáci, 4.5.2010
Vynikající proti slimákům jsou granule - Vanisch. Funguje to. Je to sice dražšší prostředek, ale zabere.
Pulci proti řasám, 28.5.2009
Mě se v dubnu do jezírka 3x2x0,5 m nastěhovala žába a pak jsem vylovil asi 1000 půlců. Co by se stalo, kdybych je tam nechal, když nejbližší voda-potok je asi 300 m?
jak na potkany na zahradě, 3.4.2009
Díky za obšírný výklad, moc mi to pomohlo. Chtěl sem něco na hryzce a prodavačkami prodala Norat ATG. A já jim to sypal do nor (sice do každé pár granulek, ale protože mám velkou zahradu, spotřeboval jsem několik balení). Moc to nepomohlo, brzy to... celý příspěvek >
Co dělat proti plzáku španělskému?, 30.3.2009
Já jsem používal Mesurol. jenom tak lehce a řídce posypat kolem záhonz v pásu kolem 10 cm širokém. Jde o to, aby plzák cestou na záhon nějakou granulku potkal - ale žádný strach, on je pozná čichem. Návnadou jsou prý škvarky s moukou a účinnou látkou... celý příspěvek >
Sejmutí etiket z lahví, 13.1.2009
Já když sundávám etikety... teď myslím ty průhledné, tak je opatrně a pomalu sloupnu, aby se nepotrhaly. Zůstane po nich na sklenici lepidlo. Potom když flašku nechám den ve vodě namočenou, tak to lepidlo nasaje vodu a tím zbělá. Pak jde krásně... celý příspěvek >
Crataegus mollis, 21.12.2008
Nazdar. Byl jsem kdysi na začátku vojny v Plzni na Borech (vedle věznice) a u plotu (za hřištěm) tam rostl velký keř. Odhadoval jsem to na hloh, mělo to poměrně velké plody, málo vykrajované listy a hlavně: Ty plody, na rozdíl od našich hlohů,... celý příspěvek >
mochyně peruánská, 21.12.2008
Mochyně peruánská není u nás trvalka, v zimě zmrzne. Jde asi o jiný druh mochyně, nejspíš židovskou třešeň (Physalis alkekengi). Ta u nás přesimuje, zplaňuje a může Vám hezky zaplevelit zahrádku...
mochyně peruánská - zimní uskladnění, 21.12.2008
Jestli tomu rozumím, tak to zimuje proto, aby měl na jaře silné rostliny, které nemusejí začínat od píky (ze semenáčků), a tudíž bohatší sklizeň, tomu snad lze rozumět, to v příspěvku napsal ...
Rezavý slimák a jak na něj?, 19.11.2008
Jo, to nejedovaté s fosforečnanem železitým se jmenuje Ferramol, se dvěma r.
Rezavý slimák a jak na něj?, 19.11.2008
Já používám modré granulky Mesurol. Jsou to škvarky s čímsi ještě (krupicí nebo moukou či co) a účinnou látkou je nějaký karbamát (nervový jed). Komusi se prý tím snad přiotrávil pes, ale dost si nedovedu představit, jak by to žral, když jsou to... celý příspěvek >
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika