Příspěvky uživatele - 59.37

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Chcípání křovinořezu, 28.1.2012
I servis dělá značku a jezdit do špatného 5 km nebo 50 do dobrého tak radši měním značku a pověst HQ aspoň u nás je prach mizérie a o slušném jednání nemůže být řeč
Chcípání křovinořezu, 30.12.2011
ten samý problém jsem měl u nového stroje od HQ ale ani po 3. neuznané reklamaci to ti jejich ušmudlanci ve značkové prodejně a servisu nedokázali opravit, až jsem udělal kravál aby víčko vyměnili tak ho po mě doslova hodili. S novým jede motor bez... celý příspěvek >
Proc nekoupit sekacku z Mountfieldu?, 10.9.2011
Za mě také ANO, 3 roky jede bez problému, motor BS je nezmar a sekačka dostává dost zabrat. Křoviňák od super značky HQ mi nešel od novoty a ti jejich odbornící mě posílali někam záruka nezáruka a problém nakonec lehce vyřešila konkurence.
Prekopavate rucne brambory po vyorani Vari?, 26.8.2011
Zdravím kolego stejného věku a problému, u nás to fungovalo úplně stejně. Orba, příprava, řádkování a přihrnování řádků traktorem ze sousedství. Sklizeň více méně ruční. Mám taky nějakou zkušenost s varikem ale v jiných půdních podmínkách jaké mám... celý příspěvek >
Sekačky od Mountfieldu, 25.7.2011
Já mám doma sekačku s motorem BS od Bédi 2 roky a je bez problému, sekačku na vysokou trávu Lakr s motorem Jikov asi 15 let a pilu Stihl taky bez závad, křvák od HQ se drbe od prvního puštění a jejich odborníci nebyli schopni ho uvést do řádného... celý příspěvek >
Problem s krovinorezom husqvarna, 24.7.2011
Nedávno jsem tady byl kamenován za špatnou zkušenost s křovákem HQ který taky nešlapal od prvního použití. Záruční servis jsem navštívil několikrát a tam se na mě dívali jak na v*** a odmítali uznat a odstranit závadu a ti ušmudlanci měli plné pusy... celý příspěvek >
Ucpany tunel, 19.6.2011
ještě že od nich nemám ani pilu, páč po špatných zkušenostech s křovákem nechci od nich doma už nic
Zabeh krovinaku, 18.6.2011
já byl taky doseřídit HQ a ti ušmudlanci mi motor rozhasili a při následných reklamacích je nic nezajímalo, ještě že konkurence S si věděla rady a já si u nich potom koupil i pilu.
Krovinorez - poradte, 26.5.2011
 ... tak zrovna s touto značkou jsem si moc klidu taky neužil
Krovinorez - poradte, 26.5.2011
... v poslední době ani HQ... s tím se taky stotožňuji po špatných zkušenostech se záručníma opravama u křoviňáku a v případě pily jsem už nic neriskoval přešel k jiné značce, kde je servis OK.   pozn. nejsem pan honda
Motor křovinořezu vibruje, točí se i na volnoběh, 15.5.2011
Souhlasím, základ je dobrý servis. Manželka mi nadělila křoviňák HQ k narozeninám. Po čase jsem navštívil jejich značkový servis v Uh.Brodě s drobnou reklamací a s takovou neochotou a arogancí jsem se ještě nikdy nesetkal. Stroj nakonec přijali a... celý příspěvek >
Vysokotlaký čistič Parkside PHD 150 A1, 6.3.2011
je vidět že zase pár lidí naletí, když ten krám vytáhneš 5x za rok na 3 minuty proč ne.
Vysokotlaký čistič Karcher 2.980, 28.2.2011
koupím, dodělám doma, chvíli používám, doma je další zbytečný krám a ještě mi k tomu nadává manželka...
Pozor na nákup motorové pily, 22.1.2011
já se přiklonil taky k pile S, po velmi špatné zkušenosti s jedním značkovým servisem HQ a jejich taky odborníků u křoviňáku
100 oktanový benzín do pily a křovináku, 29.12.2010
jen o 3 koruny víc za 100 oktan od škeble než za obyč N95 od jiného dodavatele, to přitlač
Další diskuze:  1,  2  
Informace o serveru | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika